şükela:  tümü | bugün
  • bu sabah başıma gelen hadise.
    fotoğrafını çekip eşime attım az önce o da bana fotoğraf attı, dirseği tamamen leke kaplı.
    ben korkmaya başlamadan bilimsel bir açıklamasını bulursam çok sevineceğim.
  • ilginç paranormal durum.
    bir de kıçlarınıza bakın abi durum ciddi gibi.

(bkz: göte kına yakmak)
  • böbrekler yerindeyse sıkıntı yoktur.
  • mumsema sen misin?

--- spoiler ---

merhabalar kardeşim. uyandıktan sonra genellikle elde kına görülmesi bir çok insanda görülen bir durumdur. bu durum hakkında kesin bir bilgi olmamakla birlikte iki şekilde açıklanmaktadır. birincisi uyku halinde görülen rüyalar esnasında ruhun kısmi olarak bedenden ayrılması ve uyanınca tekrar hızlı bir şekilde vücuda dönmesinden kaynaklandığı söylenmektedir. ikinci durum ise bunun bir çeşit mantar olduğu ve ellerin iyi temizlenmediğinden dolayı olduğu tahmin edilmektedir.

--- spoiler ---

--- spoiler ---

arkadaslar vücutta olan kinalar melekler tarafından gece uykudayken olur.korkulucak bişey yok bunun rüyada herhangi birsey gormenizle ve tibla bi ilgisi yoktur. aynısı banada oluyor. tamamıyla melekler tarafından yapılmış bir güzellik.

--- spoiler ---

allah allaahh..

fskjhfsdlkjhfdkjs

https://www.mumsema.org/…ve-kokusuda-ayni-kina.html

süper olay.
  • (bkz: gerdek sonrası düğünü unutma çabaları)

(bkz: hangover)
    las vegas düğünü vs türk düğünü
  • bilgisi olan varsa lütfen şuan yeşillendirsin dediğim olay, zira altıma sıçıcam korkudan. dün gece normal bir şekilde yattım, az önce de (bkz: sözlük sapığı) gibi entry kasarken sol elimin farklı noktaları turuncu kına gibi olmuş. nedir lan bu?
  • bir çeşit mantarın sebep olduğu geçici bir durum.
  • dun akşam yatmadan meral akşeneri izlediysen kınası sana da bulaşmıştır
  • bir çeşit mantar enfeksiyonu olan (bkz: tinea nigra)

genellikle nemli alanlarda ortaya çıkar. el ve ayaklarda kınaya benzer lekeler şeklinde görülür, bulaşıcıdır. bir dermatoloğa giderseniz ilaç tedavisi ile 1 hafta içerisinde geçecektir.

ya da cin/şeytan çıkarma ayinlerine de katılabilirsiniz tabi*