şükela:  tümü | bugün
  • astrolog. zarif ve güler yüzlü. kişisel haritama baktırmadığım için başarısı hakkında yorum yapamam ama aylık videoları oldukça anlaşılır ve ve keyifli.
  • doğum haritasının analizi mevzusu bir süredir ilgimi çeken bir konu oldu. yaşadığım bir kaç ilginç olay yüzünden merak saldım aslında; açıklamasıyla karşılaştığım ve haritamda olduğunu öğrendiğim bazı şeyler, hayatım boyunca anlamlandıramadığım ve bana çok karmaşık gelen bir kaç konuda beni aydınlattı diyebilirim özet olarak.

uygur gür ile doğum haritamın analizi için görüştüm. 3 saat boyunca bana yaptığı analizi anlattı. daha önce de doğum haritama baktırmıştım ama onun kadar iyisini daha önce görmedim. üstelik daha önce görüştüğüm kişiler de bilinen astrologlar.

inanılmaz titiz, canla başla çalışan biri. her şeyi açıklayarak anlattığı için kafanızda bu işin mantığını da oluşturuyor. kendime bir ayna tutmamda bana çok faydası oldu. görüştüğüm insanlar içinde tavsiye edebileceğim tek astrolog uygur gür. bir de didem şaman var. o da çok iyi bence ama ama uygur gür kadar detaylı bir analiz yapmıyor.