şükela:  tümü | bugün
  • şuradaki kahreden görüntülerin sahibi. insani değerlere zerre kıymet veren birisinin şu görüntülerde içi parçalanır öfke duyar. müslüman ve türk (erdoğan+bahçeli) olduğunu iddia eden insanlar ise ne düşünmeli ne demeli bilemedim.

bunlar yaşanırken yerli ve milli muhafazakar türkiye; https://www.hurriyet.com.tr/…rsitesinde-ku-41105941
  • keşke amerika çin e demokrasi getirse.
  • dünya üzerindeki en ırkçı ülke çin'de yaşanan bir olaydır.
  • demokrasi denen zımbırtı herkesin kendince faşistlik yapabileceği alanlar yaratabilecegi imkanlar bütünü olmuş
  • amerika çin'e demokrasi götürse zerre umurumda olacağını sanmıyorum ve insani değerler sadece dillerde dolaşan sözlerden , merhamet konusunda ikiyüzlü insanların tavırlarından , zalime zulme susanların sessizliğinden ibaret. kimsede çıkıp sen hayırdır kardeşim diyemez ancak tv ekranlarından sahte üzüntüyle şiddetle kınarlar...
    dünya'da adalet ve insan hakları masaldan ibaret.!
    çevir çevir oku.
  • izleyip bir şey anlamadığım görüntü. kadınlar oturuyor, kızın biri telefonla oynuyor arkadan bir erkek sesi geliyor falan.
  • amerika, sadece ele geçirdiğinde finansal olarak artıya geçeceğini düşündüğü ülkelere demokrasi götürür. çin ile ilişkileri zaten fena değil, çin ucuz üretim yapıyor amerika için, çinin de işine geliyor, para kazanıyorlar.

çinliler ırkçı mı? evet. japonlar? onlar da ırkçı. türkler de ırkçı. amerikanlar da. baktığında ortak bir insan özelliği ırkçılık. sırf farklı olduğu için başkasını benimsememe durumu malesef herkeste mevcut, önemli olan bunu yenmek ve medeni olmak.
  • yanlışlıkla hürriyet linkine tıkladığıma daha çok üzüldüğüm ve ne olduğu anlaşılmadığı için zerre skimde olmayan görüntüler.