• genlerime islenmis olan yeteneksizlik.
  • çözümü parasız kalarak manyak bir patronun yanında işe girmektir. sabah 8'de kalkıp işe giderseniz ve eve yorgun dönerseniz 3 güne düzelir. işe geç kalma, işte uyuma gibi sorunları size maaş ödeyen patronunuz çözecektir.
  • geceyi sevmek kötü değildir aslında. gece sessizdir ve motive edicidir, kendinle arkadaş olursun. balkona çıkarsın, şehir henüz örtüsü bozulmamış yatak gibidir, içine girmeni bekliyordur. insan ve şehrin kirliliğinden zihnin açıkken uzaklaştığın saatlerdir. gece takılmayı sever insan. fakat sabahı biraz zorludur tabii.
  • mistik yol sayfasına bir göz atsınlar, uyuma garantili.
  • uyku düzensizliğini bir türlü düzenleyememektir.
  • 2 saatte/4 saatte bir uyanan bireyler için de bir çözüm var mı merak ettiğim durum.
  • bire bir aynı sorunu yaşıyorum. uzun uzun düşünüp gece uyumayayı seven birisi olduğuma karar verdim. yaklaşık iki yıldır çalışıyorum ama her fırsatta geç uyuyup geç uyanıyorum. her tatil dönüşü ilk çalışma gününde işe sabahlayıp zombi gibi gidiyorum.
  • evden işe işten eve bir hayatın varsa, yaşayamadığın hayatı dizi film izleyerek, sosyal medyayı dibine kadar takip ederek tamamlamaya çabalarsın. uyuyunca hayatı kaçırdığını düşünürsün. uykuyu ertelersin. o aradığın hayat kendini yerine koyduğun dizi/film karakterleri ile bir nebze tatmin eder seni. çıkıp yaşamak mutlu olmak lazım, mutlu olduğun zaman uyku düzeni kendiliğinden oturacaktır.
  • (bkz: düzenli uyku düzensizliği)

geceleri netflix batağına düşünce çıkamıyorum.
  • hahaha uyku düzeni mi ..? 12/24te böyle bir şey yok üzgünüm.
hesabın var mı? giriş yap