1656 entry daha
  • gün içersinde yorulmak.
  • uyumadan önce iki şişe kırmızı tuborg
  • saks mavisi gecelik
  • kedilere yatak odasinin kapisini kapatmak.
    allerjim sebebiyle yapmistim bunu, bari geceleri normal uyuyayim diye ama buna ek olarak bir de araliksiz uyumayi ve de gec uyanmayi kesfettim. normalde geceleri sarilmaya gelir, yanina sokulur, tam gogsunun uzerine yerlesip kendisini yalamaya baslar, terlediysen senin de saclarini yalar, diger kediyle uzerinde kavga ederler, myavlarlar vb bir suru aktivite. artik bunlar yok, sabahlari cok guzel uykumu almis olarak uyaniyorum.
  • karartma perde
  • derdi tasayı yatağın kenarına bırakıp, hayal kurarak uyumak.
  • 1 kadeh viski ve soda limon.
  • yatağın başına asılan lavanta kesesi.
  • gamsız insanlar rahat uyurlar, ve benim gibi umursamaz görünüp hayatı takmıyorum modunda yaşayan ama kendi içinde bir disiplini olup ufak şeyleri dert eden insanlar ise bok varmışçasına 4 saat uyuyup uyanırlar.
    hayır efendim sizin düşündüğünüz gibi 4 saatte uykumu almıyorum, sizler hiç bir şeyi s2nize takmadığınız için 10 saat uyuyabiliyorsunuz.
  • yatmadan önce melatonin almak. direkt olarak bayılıyorum. ocean markasınınkini kullanıyorum ben, epey etkili. tabii sürekli kullanmak illaki zararlıdır, arada alıyorum ben. yastığa lavanta yağı damlatmak da rahatlatıyor.
31 entry daha
hesabın var mı? giriş yap