şükela:  tümü | bugün
  • bazen söyledikleri şeyi anlayamazsınız.tekrarlamasını söylersiniz o da tekrarlar.ama gene anlamazsınız.bikaç kere daha sorarsınız.en sonunda sinirlenir.git başımdan der.
  • barbie'nin genelde yasadigi durum.
    -uyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan, eyoo kalk hadi kalk
    -hmrf.. oghs ben geliodum.. iste hmm ne?!
  • (bkz: sayiklamak)
  • çocukluğumdan beri yapageldiğim,insanların dalga geçtiği oysa beynimi dinlendiren kimi zaman şarkı söylemeye kadar varan garip olay.
  • özellikle abiyle/ablayla aynı odanın paylaşıldığı gecelerde oldukça tehlikeli olabilen, tehdit unsurlarına yolaçabilitesi çok yükseklerde olan olay.
  • bir de konuşanın ne söylediği anlaşılmayan durumlar vardır ki dinleyiciyi tam bir merak içinde bırakır. sanki başka bir dil konuşmaktadır çünkü rüya sahibi
  • uyumadan önce ortamdaki herkesin uyumasını beklemeye neden olabilen paranoyaya dönüşebilen durum...
  • bazen ciddi ciddi bir şeyler söyleniyormuş havasında inanılmaz saçmalanır ki son günlerde sık sık yaptığım bir aktivitedir bu.(bkz: annem öyle diyo)
    -kontes hadi kalk, yarım saat sonra kaldır dedin, 1 saat oldu..
    çalışacaksın daha,saat 11.
    -olmaz anne ,kaniş geçtikten sonra
    -?!\*kaniş ne yavrum ya?
    -(hababam sınıfında kunfu diyen şener şen edasıyla-gözler hala kapalı)bilmiyor musun,bir köpek cinsi...
    -kaniş nerden geçecek peki?
    -cep telefonundan geçecek ya..
    -ha?
    bu laf diyologa son noktayı koyar zaten; zira aile eşrafı çoktan kopmuş, yerlerde yuvarlanmaktadır...
  • sevgiliyle televizyon izlenirken sızılmıştır.sevgili bok varmıs, kendisi kalkıp alamıycakmıs gibi durter ve su ister..
    - canım bana su getirir misin?
    - hı ne? ne vericem yaa kanyakcıya verirsem kaptan swing'e veririm
    - efendim ahmet iyi misin?
    - ne dedim lan ben...
    olaya getirilen acıklama sudur:
    gunboyu yapılan secim tartismaları ,oyun kime verilecegi cok saglam bi yer rezerve etmistir bilinc altında zira tarih nisan 99 dur ve genel secim gunudur.
  • (bkz: uyur konuşur)