şükela:  tümü | bugün
  • aramıza yeni katılan bir yazardır. hoşgelmiş.

ayrıca #26429657 entrarisi ile akşam akşam yarmıştır.
  • yurtdışı (ülke veya şehir) başlıklarına orada yaşayan insanların iq ortalamasının 93 çıktığını yazan yazar, amacını anlayamadım.
  • muhtemelen 10000 entry doldurmak için bütün ekşi sözlük yazarlarının başlığını açıp ''bir suser'', ''bir ekşi sözlük yazarı'' falan gibi şeyler yazmak suretiyle bugün'ü çöp eden yazar.
  • olm binlerce mükemmel entry yazan çaylak sabırsızlıkla yazarlık beklerken böyle zevatın yazar olması gerçekten çok acıdır. pirince giderken evdeki bulgurdan olmayı hak etmiştir.
  • libidolu müslim!
  • dört kelimeden fazla sayıda kelime içeren entry giremeyen tez zamanda uçurulması gereken yazarımsı
  • hesabında 8 entry'siyle nick altıma fetöcü imasında bir entry sıçan at sineği.
  • bot hesap. dikkate değer görmüyorum. kim bilir hangi haysiyetsizin paravanı...
  • zoruna gitmiş bot demem. bolca yalamalık yaptıkları için herkesi batına tapıyor sanıyorlar. oysa ki allah'tan haberleri yok. garip.
  • beni tanımaz. sahte tanrı'sıyla ıslak düşlere uyanır, sahtekar bir peygamberin peşine takılır. tanrı'sını kaybetmiş birinin kaybedecek daha neyi var?