şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • okan bayülgen’in yeni programının ismi. gece kralı geri dönüyor...

her cumartesi tv100’de yer alacak ve dada salon’dan canlı yayınlanacakmış.

link

edit: canlı değilmiş maalesef.
  • önlerden rezerve. eskisi gibi canlı hareketli olması umuduyla.
  • iki üç senedir bozuk olan televizyonu yaptırsam mı acaba diye düşündürten kulüptür.

--- spoiler ---

"uykusuzlar kulübü / yalnızlar ve uykusuzlar için okuma tiyatrosu ve bazı iyi işler!"
    --- spoiler ---

içinde zaten uzun zamandır bulunduğum ve tabii bulunmaya devam edeceğim kulüptür.

e benim özel güçlerim var zaten söylememiş miydim, meselâ: uyumamak!

karanlıkta açık televizyonun duvara yansıyan renginin değişim(ini)lerini izlerken uyumayı özledim be! balkon kapısı da açık. oh mis.
  • dada zamanı üzerinde bir tutukluk vardı okan’ın. dilerim o tutukluğu üstünden attığı, güzel bir programla döner televizyona.
    (bkz: kralın dönüşü)
    beklemedeyiz...
  • okan bayülgen'in ta bu işe başlarken hayalinde olan konsepti sonunda kendi mekanında, kendi evinde başarabileceği yeni programı. hem kanaldan, hem de mekandan gelecek olan samimiyetle izleyiciyi büyüleyecektir eminim. dada salon'u nasıl ince ince döşediğini anlatırken gözleri gülüyordu zaten.

ferhan şensoy abilerin içinden dalga geçen tiyatro'da yaptığı kirkambar gece tiyatrosu gibi bir ortam, bir hava, seyircilerin içinde tiyatrocuların dolaştığı bir kabare canlandı aklımda. reyting kaygısıyla ve kanal sahiplerinin ricasıyla gereksiz ünlüleri konuk etmeden, tiyatro, sinema, müzik ve diğer alanlardaki gerçek sanatçılarla çok baba programlar yapılabilir.

uykusuz geceler yeniden başlıyor, umarım radyo programlarını da aksatmaz okan baba. radyonun yeri ayrı, radyo bir başka.

tv100'e gelirsek, geleceği çok parlak bir kanal olduğu belli. show radyo'nun sahibine aitmiş. başarılar diliyorum. youtube üzerinden canlı yayını için tık.

ilk program editi: şimdilik kanalın teknik eksiklikleri sebebiyle canlı yayın yapılamıyor ama yıllar sonra zaga zamanlarına geri döndürdü beni. ekrem imamoğlu ile de sağlam yardıracak haftaya görürsünüz.

teknik ekibe de okuyorlarsa ufak bir öneri; ses kısmına ufak bir kompresör müdahalesi lazım.
  • yahu biz televizyonu kaldırıp atalı yıllar oldu. şu tv100 müdür ne karın ağrısıdır, en azından internet üzerinden falan bir yayın olur değil mi okancığım?
  • hani bazen o an olan bişeyi, günler öncesinde sebepsizce aklınıza düştüğünü hatırlarsınız ya... hatta şimdi bu benim aklıma neden geldi ki olursunuz ya... tam öyle bi durum yaşadım.
    1 nisanda okan bayülgen neden artık tvde show yapmıyor diye düşünmüştüm ( kaldı ki bunu uzun zamandır çoğu insan düşünüyor, dile getiriyordur)
    twitterda zaten takip ediyorum canlı gidip izleme imkanım yok diye üzülüyorum ınstagramında neler varmış diye girdim baktım tvde olacağına dair hiç bişey yok.
    sonra 5 nisanda arama geçmişinde adını görünce tekrar girip baktım fotoğraf atmış "yakında..." yorumuyla... fotoğraf yükleneli 2 sn önce yazıyordu :d sevindim bi mutlu oldum. sonunda tv'de izleyecek kaliteli bişeyler geri geliyor dedim. içime doğmuştu sanki.. ekrana geri dönmesine okan bayülgen den daha çok sevinen her cumartesi programı izleyecek sayılı kişilerdenim...
  • gecenin kralını özledik. ortaokul ve lise gecelerini eşsiz kılan, sabahçı tek program. komedyenlik değil belki ama ülkedeki en iyi tv programı sunucusu okan bayülgendir.
  • artık cumartesi’ler kötü bile geçse; yatağa girmeden önce yüzümüzü güldürebilecek olan program.

saat kısıtlaması olmadan doyasıya sohbet, fikir alışverişleri, saçmalama ve ironiler... eski programların yanından geçse bile yeter.

tv’nin yanı sıra, youtube canlı yayını da olacaksa tadından yenmeyecektir. abone olduk, heyecanla bekliyoruz.
  • tv'de güncel, kaliteli şeyler görmeye hasret kalmıştık vallahi tüm uykusuzlar adına teşekkürler okan bayülgen.