• çok ilginç bir olaydır. uykuya dalma evresinin hemen öncesi. düşünülen şeyler o kadar saçma ki o saçmalığın farkına vardığınızda birazdan uyku aşamasına geçeceğinizi anlıyorsunuz.
  • benim aklıma gelen çok delice. resmen bir çocukluk travması. hala da arada aklıma gelir. ilk nasıl başladı neyin kafası ile düşündüm onu hic bilemiyorum. ama hala da aklıma gelince uykum kaçar gözlerimden uyku aksa dahi uyumaktan vazgeçirtir. evet açıklıyorum.
    dilimin döner bıçağı ile yavaş yavaş kesilmesi. resmen iliklerime kadar hissettiriyor. bıçağın kesme darbelerinden dahi çıkan sesi duyar gibi oluyorum.
  • her gece tekrarlanan bir ayrılık felsefesi kıvamında bir akımdır.

beklenmedik yankılarla zihnine işkence ederken, akşam akşam daldığın derin sulara kalakaldığındır .
  • genelde dünyanın en iyi romanlarına evrilir.
  • başlığını açacaktım resmen varmış böyle birşey,

benim ki sanırım biraz farklı, birşeyler döndüğünün farkındayım ama hepsi iç içe geçiş kelimeler ve ve karışık düşüncelerden ibaret. ne düşündüğünüzü anlamaya çalıştığınız an büyüsü bozulan bir akım bu. ben de yarattığı etki ise hayatın anlamı gibi temel şeylerin orada gizlendiği ve yakalamam gerekliliği, bunu mantıklı bir şekilde değil ama içgüdüsel olarak yapıyorum ama eminim o düşünce silsilesi içinde bilincimizin çözümleyemediği ama bilinçaltımızın karara bağladığı tüm içsel çatışmalarımız bulunmakta.
  • dadaizmden etkilenmiştir.
  • bende bu gece çok ilginç imajlar olarak zuhur etti. delirmiyorumdur inşallah.
  • bireyin kendi benliğiyle yüzleşmesini içerir.
  • evleneli iki hafta olmuş. eşim uyumuş, ben de boş beleş düşüncelerdeyim.
    uyan uyan dedim birden. korktu bir şey oldu diye garibim. ne oldu dedi.
    oklavamız yok oklava almamız lazım dedim. çünkü o an benim için dünyanın en önemli sorunuydu o. nasıl bir manyakla evlendiğini bilen eşim de sabah erkenden alırız merak etme dedi sarıldı uyumaya devam etti. sabah erkenden de aldı oklavayı. tüm saçmalıklarıma katlandığı için kendisine yine teşekkür edeyim ben buradan. :d
hesabın var mı? giriş yap