• genelde 36 saat uyumamayı tercih ettiğim için beni alakadar etmeyen sorunsal.şimdiden 16 saat oldu bile,ha gayret.
  • oldukça riskli bir harekettir.

depresyona girmeden 24 saat uyuyabiliyorsanız bu büyük bir yetenektir. ha bir de olur olmadık bir saatte uyanmanıza ve uykuyu düzene sokacam derken uyku düzeninize sokmanıza sebebiyet verecek eylemdir.

24 saat boyunca yemek yemediğiniz için midenizin de küçülmesine sebebiyet verebilir. bir nevi yarı açlık grevi gibidir.

öyle bir zamana denk getirmek gerekiyor ki uyuma saatini uyanma saati de o denli mantıklı olsun...
  • kesinlikle yapamayacagim olaydir. en fazla 8 saat uyuyabiliyorum, daha fazlasini basaramadim ne yazik ki.
  • sabah 6, uyku düzensizliğimi düzene sokmaya karar verdim. her zaman tek seçenek olarak gözüken gün boyu uyumamak bana göre değildi ve o an kafamda ampul belirdi. neden 24 saat uyumuyorum? gece 10da uyandım, pek bir işe yaramadı. bi uyanamadın diyen arkadaşlarıma planımdan bahsettim bana deli gözüyle baktılar. yine de denemeye değerdi.
  • bıraksalar deneyeceğim durum lakin 24 saat geçmiş olmasına rağmen hala nobette olup üstüne gündüz mesaisine kalacağım bi gün sonunda bile en fazla 12 saat dinlenme şansım var ki onda da bi duş bi yemek yeme eylemi falan katılınca işin içine otomatik olarak dinlenme süresi 8 saatin altına düşer ağlamak üzereyim tutmayın beni
hesabın var mı? giriş yap