• ıspartada bulunan bir lokantadır kendisi. restaurant kültürüne geçişten sonra lokanta ekolünün en büyük savunucusu olan bu mekan, özellikle öğrenciye şahane davranan personele sahip yerdir. saç kavurma, pilav ikilisinin yanında gelen sınırsız salata ve sürahi ile sudan sonra 6 tl gibi komik bir ücret ödeyerek hayvanlar gibi doyarak mekandan ayrılabilirsiniz.

reklamsa reklam ulan ıspartanın en güzel yeri.
  • ısparta'da bulunan şirin aile lokantasına verilebilecek en güzel örnek. gerçek anlamda içten vede samimiler.
  • geçen hafta
    kardeşim ve bankacı bir arkadaşım ile
    yemek yediğimiz
    ve çok memnun kaldığımız
    lokanta

1 tas kebabı, 1 az tas kebabı, 1 çorba, 1 pilav, 1 az pilav, 2 salata, 3 ayran
    söyledik masaya

hepimiz tam not verdik, lezzetli idi her şey

porsiyonlar doyurucu...
    bir pilav, bir tas kebabını
    ben bitiremedim, ki 100 kiloyum :)

üstüne çaylarımızı da içtik

3 kişi için sadece 75 tl hesap ödedik.

bir önceki gün
    ferah kebap salonunda
    195 tl hesap ödemiştim
    4 kişi için

dolayısıyla
    ısparta içindeki
    kaliteli ve hesaplı lokanta olarak
    tek geçerim.

edit: lafım alttaki suser'e. asla reklam amaçlı yazmadım. mühendisim, lokanta sahibi bir tane tanıdığım yok. tecrübem neyse onu yazdım. bir ısparta lokantası olduğu için, ve sol frame'de gördüğüm için, ve daha yeni uysal'da yemek yediğim için yazdım. içiniz fesat amk. lafım alttaki suser'e. sen işine bak birader, işin de kız düşürmek galiba.
  • ısparta'daki şahanedir. adamları tam bir esnaftır. yemeklerine diyecek yoktur. antalya'da yarım ekmek karışık tosta 60 tl verdiğim günün akşamında aşçı tabağını 55 tl ye yemek resmen cem uzana hapis şoku gibi bişeydi.
  • bir gün yolum ıspartaya düşerse ne kalacak yer ne işeyecek tuvalet ararım, gider az saç az pilavımı yer, afiyet olsun abemm diyen amcanın nakit ödemiyorum diye attığı tribi çeker, ıboyla iki muhabbet edip çıkarım.
    özledim lan, sizin yüzünüzden anneme bütün yemekleri uysaldaki gibi yaptırmaya çalışıyorum yıllardır bir türlü yanına yaklaşamadık.
  • sıkça övüldüğünü duyunca gittiğim, hayal kırıklığı ile döndüğüm mekan. belki de benim yediğim yemeklerde başarısızdılar. ayrıca fiyatlar ne çok iyi, ne de yüksek. olması gerektiği gibi.
  • 2010-2014 yılları arasında abone olduğum; günde bazen 2 defa uğrayıp, yemek yediğim, efsane saç kavurma, şiş köfte ve kuşkaş yapan, ısparta merkezde bulunan esnaf lokantası. kavurma ve şiş , kuşkaş

2011 yılında:

az saç kavurma 3,5 tl, az pilav 1,5 tl
    kuşkaş 5 tl
    şiş 6 tl
    etli pide 3,5 tl idi.

o tarihe göre bile bedava idi fiyatları. ben hayatımda bu kadar iyi saç kavurmayı yıllardır yemedim.

su bakır ibrikte bedava, salata bedava, üstüne çay bedava. resmen lezzet bombası. mezun olduktan sonra bile sırf kavurma yemeye defalarca gittiğim yer. işin komik yanı 4 yılda belki 500 kere gidip yemek yedim, hepsiyle ahbap oldum ama hiçbiri adımı bilmiyordu. antalya'lı aşağı antalyalı yukarı. antalyalı idi lakabım. selam olsun.
  • 2 yıl aradan sonra kavuştuğumuz lezzet merkezi.
    aynı güleryüz, yoğunluk ve damak tadı devam ediyor. @zweig35 ile kıtlıktan çıkma modunu açtık. şiş ile başladık.
  • bursa'da bulunan, pideleri, sac tavası ile gönüllerde taht kuran bugün itibariyle canım arkadaşım sıfatına nail lokanta.
hesabın var mı? giriş yap