şükela:  tümü | bugün
  • bir adet recep akdağ beyani. baslik karakter sinirina takildigi icin bu kadar yazabildim. uyusturucu ile mucadelede tecrube kazanmak icin 3 sezon narcos izlemis.

"türkiye'de uyuşturucu ile mücadelenin koordinasyonun da kendisine bağlı olduğunu belirten akdağ, "biraz tecrübe kazanmak için narcos adlı dizinin 3 sezonunu kısa bir sürede sabah 4'lere kadar ayakta kalarak izlediğini" espirili bir dille türk vatandaşlarına anlattı."

kaynak: http://www.ensonhaber.com/…e-hizmet-veriyoruz.html#
  • "reyisi de house of cards mu izliyor acaba?" diye düşündürtmüş beyanat.
  • - ben ilçe teşkilatınıza üye olmak istiyorum !?
    - meziyetler ?
    - ocean's serisini bitirdim.
    - kabul edilmiştir.

(bkz: ocean's eleven)
    (bkz: ocean's twelve)
    (bkz: ocean's thirteen)
  • yine gelmis espri sicmak icin dogan eksisozluk yazarlari. adamlar sanirim vakit kolluyor biri bir konu acsa da bizde hemen esprimizi sicsak.

bir de su dialog yazarak espri sicmaya calisanlar ayri bir dunya.
  • "uyuşturucu tedarikçilerine buradan hijo de puta demek istiyorum" diye devam etmesi muhtemel fantastik beyanat.
  • dilin kemiği olmadığının kanıtı bu ve bunun gibi adamlar ehe ehe diye gülerler birde ardından.
  • 10 yil once gibi havalimani pist tasarimi alaninda calismaya baslamistim. otomatik inis sistemi, aydinlatma, pistin fiziki yapisi, taksi yollari vb. tasarimlari. o zaman ben de microsoft flight simulator oynamaya baslamistim. sonralari, pilotlar, havalimani calisanlari vb. ile tasarim konularini konusurken bayagi faydasi oldu. elbette her sey hesap kitapla yapiliyor sonucta ama bu tip deneyimler/bilgiler de faydalidir, gulup gecmeyin. hatta soyle, pist tasarimini kagida cikti alip, olcekli model ucaklarla uzerinden gecerdik, donuslerde zorlanma oluyor mu vb diye. bunu yapan yazilim var, standartlar var ama oynayarak yapmak daha garantili.
    eger adam, ben tek dizi seyrettim, hazirim aga derse ayri ama onu da ek bilgi, eglence ve bazi detaylari gormek icin izledi dediyse faydali olmustur.
  • aynen böyle kontrolsüz ve sonuçlarını düşünmeden edilen akp'li laflarına çok varım.
    siyasal islam denen saçma sapan, mantık dışı, ipe sapa gelmez akımın kolpalığını tüm yeryüzüne göstermek için muazzam deliller olarak tarihe not düşülüyor bu sayede.
    kısacası bu tiplere değil devlet yönetimi, apartman yöneticiliği vermenin bile anlamsız olmasını belgelemiş oluyorlar.
  • yanlış izlemiş, hükümet işin içinde olunca ne olduğunu izlemesi lazımmış.