şükela:  tümü | bugün soru sor
1593 entry daha
  • erken uyuyup bir de öğleden sonra 1-2'ye kadar deliksiz uyuyabilen bir insan olarak şu son aylarda uyuyamıyorum, hadi uyudum diyelim sabah 7-8 gibi hiçbir neden yokken uyanıyorum şaka gibi.*
  • strestendir
  • uzun zamandır benim de en büyük sorunum bu. gözle görülür bir derdim yok hayatı yaşarken de olumsuz düşünmeyi hiç sevmem. ayrılık acım yok, aşk acım yok gece çalışıyorum ama gündüz de uyuyamıyorum. 2-3 saat yatıp kalkıyorum, şöyle derin bir uyku çekmişliğim ayda bir ya var ya yok

sanırım huzurlu değilim ama huzurumu bozan şeyinde ne olduğunu bulamıyorum. bu konuda yardımı dokuna bilecek varsa çok makbule geçer, saygılar.
  • yanında uyuyan birisi varsa (hele ki sabahın köründe kalkıp işe gidecek olan kıyamadığınız sevgiliniz varsa) daha da işkenceye dönüşen bir durumdur. kollarıyla sizi sarmıştır ve hareket edemez, aynı pozisyonda tavanı izlersiniz. diyelim yavaştan çıktınız kollarının arasından. oda küçüktür, nereye hareket etseniz sesiniz uyandırabilir. bir de tuhaf bir şekilde 10 saniye önce yanından kalktığınız halde onu özlersiniz. 3, bilemedin 5 dakika telefonla oynadıktan sonra o huzur dolu kollara geri dönersiniz. onu izlemeye başlarsınız. sonra da dünyanın en güzel hislerinden birini yaşayabilirsiniz. (-ebilmek diyorum çünkü herkese denk gelmez böyle seven sevgili)
    sevgiliniz sizi öyle benimsemiştir ki, en derin uykuda bile size sarılır, yokluğunuzu hissedince uyanır, sizi öper durur ama bunları uykudayken/uyku sersemiyken yapar. onun alarmını kapatıp onu siz uyandırırsınız sonra. sabah uyandığı gibi tatlı tatlı gülümseyebilir mi bir insan yahu... özledim.
  • rexapin 2.5 mg’ye rağmen uyuyamıyorum. gözlerimi kapatıyorum ancak mideme kramp giriyor ve kötü şeyler görüyorum.