şükela:  tümü | bugün
  • duygularınızdan eminseniz sonuna kadar yasayın o kişinin sizin için hayattaki tek doğru olduguna inanıyorsanız birkaç bin km için ondan vazgeçmeyin. yürümez diyenlere de aldırış etmeyin sonra siz pişman olursunuz

edit yazim hatasi
  • shop & miles ve ido club sea & miles kart, pegasus kart, atlasjet için jetmil kart, tcdd için yht kart, ulusoy u-kart ve sair plastiklere cüzdanlarında yer ayırmaları menfaatleri icabıdır. aksi takdirde kol böreği.

.
  • bu ve benzeri başlıklardaki tavsiyeler baştan sona yalandır! herkesin yaşadığı ve yaşayacağı keza sonları farklıdır! böyle ünlemlerle yazıyorum ki anlaşılsın, dikkat çeksin. bundan birkaç yıl önce ben de bu durumu yaşadım. burada yazılanları okudukça insanın içi kapanıyordu. ha ben ayrılıkla biter diyenleri, yalancılıkla suçlamıyorum. tabi ki ayrılık olabilir bu olayın sonu. yalnız kesin ayrılıkla bitecek, diye işkembeden sallayanlara konuşuyorum. bitmez güzel kardeşim bitmez. her şey senin elinde istemiyorsan bitmez.
  • evlenin. ve birinizden biriniz diğerinin yaşadığı şehire yerleşsin. bir amaç koyun yani, amaçsız uzun mesafe ilişkisi yürümez. ama ucunda evlilik varsa yürümek ne kelime koşuyor mübarek.
  • zaman geçtikçe, aldatmak bir hakmış gibi gözükür gözünüze;

aman diyim...
  • karşıdakine güvenmeyin yeter. emek de vermeyin hiç, karşıdaki için bir tarafınızı yırtmayın.
    çünkü bir gün bir bakmışsınız güveniniz de, emekleriniz boşuna gitmiş.
  • şunu unutmayın, ilişkide taraflardan biri mutlaka aldatılır, sadece bazıları bunu öğrenirken, bazıları öğrenemez.
  • aşik olsaniz da gerçekleri kabul edin, yeri dolmayacak gerçekleri iki taraf için de
    aldatma ve aldatilma kriterlerinizi değiştirin.
    zaman alginizi değiştirin,
    tasavvuf'a sarin katkisi oluyor, hem yaşarken hem bittiğinde
    size kalanlara...