şükela:  tümü | bugün soru sor
  • nitelikli dolandırıcığa örnektir. tck’ya göre suçtur.
    https://youtu.be/lmkwazzsk3u
  • (bkz: vay amk)
  • oldukça gereksizdir, ülkemizde bu soruna muhteşem çözümler üretilmiştir.

- kafasına poşet geçirmek
    - ayık kafayla gideri olmamak, yani iki biradan sonra gideri olmak

bu kadar boya badanaya hiç gerek yok
  • hamur gibi düşen burunlar, bant gibi soyulan yüzlerden sonra izlemeye devam edemediğim videodur.
    korku filmi gibi resmen.
  • iki farklı yüze sahip olan kadındır.

oda arkadaşım çinliydi.ilk olarak makyajsızken tanıştım.gece makyajlı olarak karşılaştığımda sesinden tanıdım o olduğunu.1 kutu ıslak mendili de 4 günde bitiriyorlar o makyajı sildikleri için.
  • final haftası, hoca çok kritik ve zor bir dersin sınav saatini sabah erken saate koymuş. dolayısyla giyinmeye, süse püse pek vaktin yok. yavaş avaş herkes sınıfa gelmeye başladı, klostrofobim olduğu için sınavda hep açık bırakılan kapının hemen önündeki sıraya oturuyorum, gelenleri direk görüyorum. daha önce hiç makyajsız görmediğim kızlar bir bir giriyor kapıdan, onlar girdikçe ben içimden 'anaaa' nidaları atıyorum, ağzım açık kalıyor. ten rengi, gözaltları, sivilceler, burunlar, ak koyun kara koyun herşey çıkıyor ortaya. makyajın çok fazla değiştirmediğini, sadece hafif dokunuşlar yaptığını sanıyordum, yanıldığımı o gün anladım. tabii bu durum yapılan makyajın dozuna göre de değişiklik gösteriyor olabilir.
  • makyaj değil bayağı bildiğin maske ile dolaşıyor bunlar.. doğrusu uzakdoğulu kadınların maskeyle dolaşmasıdaha fenası için
  • bi'şeyler yiyip, içiyorlar ve ağızlarından fışkıran dişleri normale dönüyor. nedir ki o hiç anlamadım.
  • videodan önce makyajla tiplerini oldugundan daha kayik hale getiriyolarlar gibime geldi
  • dikkatli bakıldığında videoda iki farklı kadının kullanıldığı görülebilir.