şükela:  tümü | bugün
 • sanırsın 6 aydır madende çalışıyor yada maçı tek başına oynamış da; gözleri kayar şekilde uzanmış, serum bağlanmasını bekleyen orospu çocuğudur.

  1.senaryoda hakem yanına gelene kadar uzanır, hakem gelip "nasılsın" gibisinden soru sorar. tam o sırada ayağa kalkar, hiçbir şey yokmuş gibi oynamaya başlar.

  2.senaryoda ise sağlık ekibi, ardından sedye gelir. daha sedye ile kenara getirilirken bile sahaya bakmaya başlar. sedye kenara geldiği gibi ayaklanır ve sahaya koşarak(!) girer.

  bazen bu tarz orospu çocukları, sahaya girdikten sonra da sekerek oynuyormuş gibi yapar, sonrasında da kalesine gelen ilk tehlikeli atakta kendini yere bırakır. bu sayede ilk atağı önleyemese bile, ikinci atağı önler. bu arada hocası yerine girecek oyuncuyu belirler vs.

  ve işin en sinir bozucu tarafı da, 5 dakikalık uzatmanın 4 dakikasında oyuncuları yerde yatan bir başka orospu çocuğu teknik direktör de, 90+5 de hocaya "bitir hoca" diye bağırmaya başlar. uzatmalarda oynanmayan dakikaları es geçip, 90+5 in ilk saniyesinde maçı bitiren bir adet orospu çocuğu hakem de varsa sahada, yeme de yanında yat.

  halbuki olay basit, uzatmalarda yerde yatan yada sedye ile kenara gelen oyuncu minimum 3 dakika oyuna giremeyecek. yerde yattığı zamanı da yukarı yuvarlayarak uzatmaya devam edeceksin. bak o zaman oyun devam etsin diye nasıl canla başla oynuyorlar.