şükela:  tümü | bugün soru sor
 • medyada pek yer bulamayan cezaevleri sorunuyla ilgili yazılarıyla göze çarpan gazeteci. konuyla ilgilenenler ve bu isimle henüz tanışmamış olanlar için efenim, buyrunuz:

  http://www.demokrathaber.net/…nmaktir-bu-h9687.html
  http://www.yesilgazete.org/…t-cocuklari-uzay-bulut/
 • kitabın ortasını yazanlardan... sanırım odtü'de yüksek lisans yapıyor.
 • dezenformasyonu gazetecilik diye yutturan dallamalardan biri.

  bir isid militani sinirda yakalanmis, hastanade tedavi gormus turkiye'de. bunu, isid komutani turkiye'de devlet hastanesinde tedavisini oluyor diye veren kisi. (evet, haber dogrudur. nasil banka soyan bir turk vatandasi soygun sirasinda yaralanirsa olume terk edilmiyor. hastanede tedavi ediliyor. tutuklaniyor ama.
  bunu, banka soyguncusu hastanede tedavi edildi diye vermek gotluktur, beyninin gotunle sikin arasinda bir yerde olmasidir)

  uzay kardesimiz de, carpitmanin, kendi ulkesini kotulemenin, bir de bunu ucuz yoldan yapmanin yolunu bulmus, gayet parlak bir arkadasimz anlasilan.
 • ne zaman internette bir yunan ırkçısının paylaştığı bir yazıya denk gelsem altında yazar olarak ismi yazan insan. denk geldiğim yazı konuları, atatürk'ün ve ordusunun nasıl yunanlara soykırım yaptığı, kıbrıs'daki türk işgali ve türkiye'nin işlediği suçlar... yazılar tamamen tek taraflı altın şafak üyesi nazi sempatizanı ırkçı bir yunan tarafından yazılmış gibi.