şükela:  tümü | bugün
  • sosyal medyada patlayan ve artık kusma isteği getiren dans.

https://www.instagram.com/p/bgrol0ubmjs/
  • türkiye haric heryerde patladi.umarim bizim ülkede patlamaz zira bu tarz seyler bizim ülke insaninda cok egreti duruyor.
  • yorekok'un son videosundan haberini aldığım ''yeni akım'' sıçmığı milyonlarca mal insanın arasında yaşıyoruz beyler.
  • zeka geriliği gösterenlerin buluşma noktası haline gelmiş itici mi itici akım. aptallık parayla değil tabi.
  • yahu bu ne kadar iğrenç,leş, saçma sapan bişeydir.her yerde karşıma çıkmaya başladı.kolbastılı iğrenç yıllara geri dönmüş gibi hissediyorum bunu görünce.tartışmasız iq eksikliği göstergesi.
  • kusmak üzere olduğum danstır.
  • embesil toplumun kapıldığı başka bir koyunluk belirtisi.
    he canım he masum masum eğleniyorsunuz
  • yeni haberdar olduğum dansımsı saçmalık.keşke haberim olmasaydı sağol ekşi.
  • dame tu cosita, bana ufak seyini ver seklinde rezalet gibi rezalet sozleri olan bir sarki ile binlerce beyinsizin trendlere soktugu geri zekalilik. ver derken neyin kastedildigi herkesin malumu.

ayni salakligi daha once don omar - dale don dale ve daha sayamayacagim niceleri ile yasamistik. binlerce gencimiz birbirlerine daha once de yuzlerce kez anlamini ogrendiklerinde yerin dibine gececekleri sozleri soyleyerek cilgin atmisti pistlerde.

beyin yoksunlugundan muzdarip arkadaslarinizi, unluleri, hisim akrabayi tespit ederek hayatinizdan sonsuza kadar cikarmaya yarasin diye rus ajanlari tarafindan ortalara birakilip kacildigindan suphe ediyorum.