şükela:  tümü | bugün
  • bakıyorum yine bir karış olmuş.

dil değil mi lan o? ya ney?
  • afedersin ama götüm gibi bi şeymiş ya bu.

http://puntabulous.com/wp-content/alientongue.jpg
  • dünya dışı gezegende yaşamakta olan canlı topluluğunun kendi aralarında haberleştikleri metodoloji.

===========
    pardon biraz salaklık yaptım
    bizim üst neslimizin dliyle yazmışım, yazdırılmış yılbaşından beri. gelseler çok kolay anlaşırız. biraz robotsu dilleri ama ne de olsa ai gibi. bizden çok çok daha ileriler.
    keşke insanv2.0 işletim sistemi herkese yüklense de şunları vurmak isteyecek canavarlar kalmasa. onlar tamamen faydalı amaçlar için geliyorlar.
  • zihnimdeki düşünceleri kelimelere dökerek sana ulaştırıyorum. telepat olsaydık konuşmaya zerre gereksinim duymazdık. beyindeki mors kodlu sentetik telepati sinyaller yani beyinsel aktivite(bilinç), bize bir iletişim evreni sunuyor. yüzüp güneşlenilecek derince bir düşünce havuzu! duygularla mağlup insanın evrimsel ilerleyiş serüveni yani. sosyal etkileşimimizin yarattığı duygularımın düşüncelerime nasıl kalp ritmi gibi işlediğini aktarmaya çabaladım. ne ben yapay zekiyim, ne de sen.
    uzaylı parkı'ndayız ne mutlu ki polis bi'bokun farkında değil. az kaldı... bunun sadece başlangıç olduğunu anlayacaksın.