şükela:  tümü | bugün soru sor
  • keko demişsin de gayet orospu çocuğuymuş.
  • mağara terk demek istemiyorum ama 1 hafta oldu bu başlık açılalı !!!

takip takip..
    ama duyarın için tebrikler..
  • arkadaş, ilk önce "başlığı açan herhalde sözlük'e pek girmiyor, yoksa gündemin tepesinde uzun süre olan bu haber için tekrar başlık açmazdı." diye düşündüm. profiline baktım, yoooo her gün girmiş on beş yirmi de entry döktürmüş. bu nasıl bir mantık ya rabbi, hiç mi gündem kısmına bakıp ne olaylar var diye merak etmedi yoksa benim fikirlerim herkesin fikirlerinden bin kat üstün onların başlıklarını okuyup ne yapacağım diye mi düşündü bilemem.

sözü ahmet kaya'ya bırakıyorum:

(bkz: nerden baksan ahmakça)
  • adalet yerini bulmayacak. hapis yatmayacak. ama şunu istiyorum, birisi şunun kol ve bacağını kırsın. iyileşince gene kırsın. bu mikroplar sadece işkenceden anlar.
  • ifadelerinden sonra serbest bırakıldılar.

hay sokayım adaletinize be

tanım: orospu çocuğu
  • toplumda sayıları iyiden iyiye artmaya başlamış lümpen, edepsiz, arsız, cahil ve iki cümle kurduktan sonra psiko-sosyal becerilerinin sonuna gelip kaba kuvvete başvuran tiplemelerden bir diğerini görmemizle sonuçlanmış haber.

öncelikle daha yavaş gitsen ve adama su sıçratmasa bunların hiçbiri olmayacağı için zaten kafadan kabahatlisin. üzerine deden yaşındaki adamı sana laf attı diye yerden yere çarpacak kadar öfke kontrolünden uzak ve insanlıktan nasibini alamamışsın. tüm bunlar yetmezmiş gibi, bir de serbest bırakılmışsın.

sokakta alenen insan dövmenin suç teşkil etmemesi nasıl mümkün olabiliyor? yazık.
  • davranışlarda artan kanun tanımazlık kanun koyucunun çizdiği profilden kaynaklanıyor. dünyanın bir başka yerinde 7/24 kabadayılık yapıp insanlara posta koyan bir adamın tüm kanallarda günde toplam belki 500 de saati aşan bir sürede ekranlarda kaldığını göremezsiniz. kuzey kore bile gece 12'de yayını kesiyor, bizde beyin yıkama hız kesmiyor. böyle bir rol model ve adaletsizliğin sonucu olarak böcekler kanalizasyonlardan çıkmaya başlıyor. güçlü ve sayısal çoğunluğu olanın diğer insanlara her şeyi yapabileceğine dair şüphesi olmayan bir kütle geliyor. beyefendilik itici, düz mantık sürekli ezmeye çalışmak ve her türlü güç gösterişini "krallık ve adamlık" olarak gören ilkel bir sürü var karşımızda. dünya görüşü yok, güçlü gördüğünde uyuz köpek gibi davranmayı normal, güçsüz gördüğünde her türlü yola başvurarak ezmeyi normal görüyorlar ve haksızlıkları asla söz konusu bile değil.
    bu hafta savunduklarına bir hafta sonra sövüyorlar, hafızaları bile 12 kb.
    belki de bu yüzden günde 500 saat hepsine aynı şeyleri izletiyorlar.