şükela:  tümü | bugün
82 entry daha
  • size ne ister abi derim ister hocam. yatın uyuyun siz bana hocam dersiniz sabah gelince.
  • doktorlara hocam denmesinden daha mantıklıdır.
  • içeriden bildiriyorum eğer çok kompleksli biri değilse zaten kendisine abla/abi diye hitap edilmesini ister uzman kişisi. onun için çokta şey etmeyin.
  • uzman doktorumu ben "yarraaaam hakan gel" diye çağırıyorum.

hayır doktoru kapattığımdan filan değil ama parasını versem o da olur.

özel bir hastaneye gidiyorum. hakan orada ve üstelik iyi bir üniversitenin iyi bir fakültesinden.

hakan ile içmeye de gittik. adam eczacı olacakmış doktor çıkmış. menzilci, fetöcü ayakların var mı dedim. pek pas vermedi ama tipinden şüphelenmiyor değilim.

amk tip tam tarikatçı aslında. bu herifte kesin bir bokluk vardır ama neyse yine de günahını almayayım. elimde kanıt yok. yoksa çoktan oturtmuştum kazığa.
  • kıdem önemli olmayan branşta ben ne diyeyim şimdi asıl sorun bu.

ne güzel herkese abi abla diyoduk
  • valla bizim klinikte biz master kullanıyoruz uzmanlarımıza hitap ederken. master ahmet, master semra gibi.

tabii ki en mutlu olduğumuz an “good job, my padawan learner” iltifatını duyduğumuz an. o mutluluk nasıl anlatılır bilemiyorum ki.
  • call me by your abla.
  • ben cerrağam diyorum
  • doktorluğun askeriye gibi olması kadar saçma bir şey yok sanırım şu hayatta. resmen ayaküstü ego tatmini ve hiç de yabana alınmaması gereken bir mobbing
25 entry daha