şükela:  tümü | bugün
 • milliyetin haberine gore yoldaki yasa...
  (bkz: http://www.milliyet.com.tr/…4393&date=17.10.2008&b="uzmez yasasi" yolda&ver=21)

  bebeklerimizi ve kiz cocuklarimizi sevincten cildirtan yasa degisikiligi hazirligi.

  sevgili errr-kek yargitay hakimlerimizin istedigi yasa degisikligine gore, artik kiz cocuklari 14 yasinda evlenebilecek.

  ilkogretim okullarina giden mavi onluklu beyaz kurdelali son sinif ogrencileri, amcalarinizin sozu size. yasaya gore daha fazla okumaniza gerek yok, cunku o sizin caniniza okuyacak. hersey cok kolay olacak. once bacaklarinizi amcalariniza acacaksiniz, korkmaniza gerek yok, sakin aglamayin ve bagirmayin bir de.. artik devlet sizin yaninizda degil cunku, devlet az once birazdan ustunuze binecek amcalarin sirtini sivazladi, onlarin sirtina bir yumruk atti ama sakaciktan, gelenektendir diye.

  kizlarimizi, kadinlarimizin namusunu kurtaran yasa degisikligi hazirligi.

  simdi size alti kisi tecavuz etti. var olan yasaya gore size tecavuz edenlerin hepsi cezalandiriliyordu. simdi amcalariniz ne istiyor? bir onceki yasayi geri istiyorlar. o neydi hatirlayalim. tecavuz edenlerden biriyle evlenirseniz, hepsinin suclari affediliyor, ve kimse cezalandirilmiyordu. sizin de namusunuz kurtuluyordu. ha geceleri size tecavuz edenin koynuna gireceksiniz, hergun bu siddeti tekrar yasayacaksiniz kimin umrunda. namusunuz kurtuldu ya siz ona dua edin.

  ha bir de evliyseniz ve kocaniz size tecavuz ettiyse yine su andaki yasaya gore kocaniz cezalandiriliyor.. ki evlilik icinde tecavuz mu olur, sizler kocanizin tapulu malisiniz dolayisi ile istediginde bacaginizi acacaksiniz, acmazsaniz actirmasini da bilirler. kocalar bir onceki yasayi istiyorlar geri, doya doya tecavuz edelim diye. ayriyeten diyorlar, devlete ne oluyormus o sizin ozelinizmis. o ne karisirmis aile icinde olanlara. ister karima, ister kardesime, ister cocuguma…amcalar yine bir onceki yasaya donus istiyorlar. evlilik icinde tecavuz olmaz, olsa olsa kedidir kedi yasasi.

  hem zaten vekil amcalar demis ki hakim amcalara, biz tck’yi zamaninda bu feministler yuzunden degistirmistik.* yani tecavuz, ensest, aile ici siddettin ciddi bir sekilde cezalandirilmasini onlar istedi diye yaptik. yoksa biz yapacagimizi bilirdik. simdi yine eskisine donmek icin ne geliyorsa elimizden yapacagiz. uzmez amcamiz mi uzulsun bu yasinda.

  feministler kovalasin sizi. kovalayacak da….
 • bu yasa önerisini yapan her kimse *onlara sormak lazım:
  "senin çocuğun var mı?" diye...
  "küçük kızına ya da oğluna bir gün tecavüz etseler ne yapardın, hoş karşılayıp tecavüz eden insanlıktan uzak yaratıkların ortalıkta gezinmesine razı gelir miydin? "
  eğer razı gelebiliyorsan,
  "sen ne biçim bir babasın?"
  "ne biçim bir insansın?"

  tabii ki bu soruları kimseler sormuyor olmalı bu adamlara...
  ama, şurada söylüyorum, bu kanun çıkarsa, tecavüzler artacak...
  errrrkekkk lerin bir çoğu liseli avına çıkacak...

  hırsıza çaldığını hediye etmek üzerine kurulan bir kanun da ne kadar medenidir düşünmek lazım....

  az önce bu yasayı yargıtay hakimlerinin değiştirmek istediği haberi geldi ki.... durum daha da kötü demektir...
  şahsi fikrimi - aklımdan geçenleri söyleyecek olursam en azından sözlüğe erişim engellenir ve eminim ki bunu hiçbirimiz istemeyiz... hele sözlüğün kapatılmasını asla.....
 • tecavüz yaşını 13'e indiren yasa. 14 yaşında bir çocuğa tecavüz eden vatandaş artık mağdur olmayacak. çocukla evlenebilecek ya da şikayet olmadığı sürece yırtabilecek, yanına kar kalacak. kız da intihar eder zaten. sorun kalmaz. çok iyi düşünmüşler.
 • kurbanın yaş limiti falan olmamalı bence. adam sonuçta evlencem diyor. yani illa evlenceği insanı binbir çabayla bulup kur yapması, sevgililik dönemi, aşk, sevgi gibi şeyler mi lazım. en güzeli böylesi git bul 8-10 yaşlarında bir çocuğu tecavüz et sonra da evlen. ne güzel olur değil mi sevgili okurlar..

  ayrıca hadi kahvedeki adam böyle düşünüyor da devleti yönetenler, yasaları hazırlayanlar nasıl oluyor da tecavüzün bir suç olmasından çok bekaretle ilgili olmasından, tabu olan cinsellikle ilgili olmasından dem vuruyorlar. arkadaş tecavüz suçtur ve tecavüzcü ne olursa olsun cezasını çekmelidir. sen bunu bir tek bekarete, cinsel bir suç olmaya endekslersen tecavüzün gerçekten çok adi ve kurbanın tüm dünyasını karartacak bir suç olduğunu önemsemezsen nice olur halimiz? yarın bir gün hırsızlar da aldıkları şeyi geri verip çıkmak isterler ya da ne bilim katiller ölenle ölünmez yaptık bir cahillik derlerse ne yapacaksınız?
 • televizyonda meme görerek ahlakımız bozulmasın diye bir tarafını yırtanların, tecavüze hoşgörüyle bakabileceklerini gösteren ilginç kanun tasarısı. hakikaten bizi kimler yönetiyor, yasalarımızı nasıl adamlar hazırlıyor yahu?
 • bu ülke hakkındaki karamsarlığımı daha da arttıran yasa. vay anam vay!!! bütün dünya çocuk pornosuyla, child abusela baş etmek için türlü türlü kanunlar çıkarırken bizim ülkemiz bunları yasal kılmaya hazırlanıyo. 14 diyoruz kardeşim 14!!! 14 yaşında tecavüze uğrayacan ve tecavüzcünle zorla evlendirilicen. cehennem azabı dedikleri asıl bu işte. cehennem denilince hiç öbür dünyada kazanlarda yanma olayını hayal etmeyin. bundan beter azap mı olur be? ve eminim bu kanunu çıkaran adamlar seçimlerde tekrar başımıza gelicek. artık denecek hiç bişey yok yazıktan başka...
 • cumhurbaşkanı 15 yaşındaki kızla evlenen bir ülkede şaşılmaması gereken yasa tasarısı.
  (bkz: balık baştan kokar)