şükela:  tümü | bugün
  • beyoğlu mis sokakta boş zamanların üstünde 3. kattadır kendileri.

her etnik gruptan birilerini bulabileceğiniz, lgbtiq dostu rahat eğlenebileceğiniz ender mekanlardan biridir.

geceden geceye değişen farklı konseptlerini mekanın instagram hesabı üzerinden takip edin, sonra bambaşka kafalarla gidip üzülmeyin.

--- spoiler ---

çarşamba arabesk gecesi

--- spoiler ---
  • işletmecisi dünyalar güzeli üzümün o delip geçen bakışları beni öldürüyor! insanların rahatça dans etmesi, genelde güzel müzikleriyle en sevdiğim barlardan biri. ufak tefektir ama güzeldir üzüm, kimse kimseyi dışlamaz, herhangi bir olay yaşandığına da şahit olmadım. çıkın çıkın gidin !
  • işletmecisi üzüm artık nevizade sokak no:5'te bulunan şahika teras'ı işletmeye başlayarak üzüm bar'ın konseptini bu çok güzel mekana taşımış, çok da iyi etmiştir.

nefis bir mekanda, kimsenin kimseye ayrımcılık uygulamadığı ve herkesin kendinden geçercesine eğlendiği bir yerde bulunmak isterseniz, özellikle cumartesi geceleri erken gitmenizde fayda var. gecenin ilerleyen saatlerinde adım atacak yer bulamayabilirsiniz. üzüm de oralarda bir yerde dansediyordur mutlaka.

"yaşansın!"