1 entry daha
  • aklıma şu entry'i getirdi;

--- spoiler ---

sizinle beraber olmak istemeyen, hiçbir zaman da istemeyecek olan kızdır. kasmayın.

o hep zor bir dönem geçirecektir, size hep ekşi tarafını gösterecektir. ama tipini beğendiği birini bulduğu anda o kişiye karşı şirinleşecek, neşe dolacaktır. zor dönemi anında bitecektir. sonra o kişiden ayrılınca tekrar girecektir zor döneme.

boşuna beklemeyin. dünyanın en iyi adamı da olsanız, tipi değilsiniz.

??edit: zamanında bir kızın zor dönemini geçirmesini beklemiştim. zor dönemini geçirir geçirmez, tam da o saniyede biriyle çıkmaya başladı, şimdi evliler.
    --- spoiler ---?

(bkz: #20755626)
  • bu sözü söylediğinin ertesi günü sevgili bulacak kızdır.

(bkz: büyük konuşmak)
  • uzun bir süre ilişki istemeyen kadındır.
    çok fazla insana çok fazla bahane üreten kadın/erkek denk geldiği için her boku genellemeyi huy edindik. insanlar da haklı. kadın ya da erkek insan gibi çıkıp da ben senden hoşlanmıyorum kardeşim demek yerine tonlarca bahane uyduruyor sonra da böyle oluyor.

uzun bir süre ilişki istemeyen kadın uzun bir süre ilişki istemiyordur. uzun süre kendisine bağlıdır. isterse 3 gün olur isterse 10 yıl mesela benimki 4 yıldır devam ediyor ve hala herhangi bir şekilde ilişki isteğim yok.

3 gün sonra başkasını bulan kişi de uzun süre ilişki istemeyen tarafından kurtulmuştur kimseyi ilgilendirir mi? hayır. yani biri sizinle olmak istemiyorsa olmak istemiyordur bence bunu aşmayı öğrenmeniz lazım. zaten bahane sunduysa anlayın ki sizi istemiyor beklemeyin neyini bekliyorsunuz?
  • uzun ve yorucu bir ilişkiden yeni cikmistir. gecmis iliskisine saygi duyduğundan acısını kendi içinde dibine kadar yaşar. taa ki yeni bir iliskiye hazır olana kadar nadasa bırakır kendini.
  • kısa da olsa ilişki yoksa aklı sıra kibarca tipim değilsin demiştir
6 entry daha
hesabın var mı? giriş yap