şükela:  tümü | bugün
19 entry daha
 • butun kizlar. bu guzel kiz takintisi olan erkekler demek gibi bir sey.
 • kesinlikle bende var olan durumdur.yani adam 175-185 ise kafadan kazanmaya baslar.ama 170 boyunda ya da daha kisa erkek ilgimi cekmez.ha yuzu cok guzelse o baska.(bkz: murat dalkılıç)(bkz: tarkan)
 • hiç rastmadığım kızlar.. rastlasaydım haberim olurdu; veya ben kısayım. yok ama uzunum.
 • o kızlardan biri değilim malesef. ortalamayı hizçbir zaman tutturamadım. ilk erkek arkadaşım benden bir kaç santim kısaydı. şimdi ki erkek arkadaşım ise 28 santim benden uzun. velhasıl aslında kızların genelinde çok da fazla boy takıntısı yoktur. her şey ilk izlenim de yatmaktadır.
 • eğer 1.75'în uzun olduğunu düşünmüyorsak bende var olmayan takıntıdır. hatta 1.80 üstü erkekleri itici bulduğum bile söylenebilir. 1.77-1.80 civarı ise ideal boy diye düşünüyorum.
 • kendi adıma konuşacak olursam söz konusu uzak doğulular olunca bende yok olan takınıtı. hatta 1.68lik bebek yüzlü bir güney koreli, eli yüzü düzgün 1.85lik türk'ü döver benim gönlümde *

  edit: bunu zamanın ötesine göndereceğinize kendinize bakın, at hırsızı gibi dolaşıyorsan 2 metre boyun da olsa dönüp bakmaz bazı kadınlar, kabullenin artık acı gercekleri *
 • karşısına çıkan erkekler inadına kısa boylu olur. kendisi 1.70 olup, hiç boy takıntısı olmayan 1.60'lık arkadaşlarının 1.85-1.90 aralıgındaki erkeklerle evlenmesine şahit olurken "ben nerde yanlış yaptım" der kendine sıkça. evrene mesajı yanlış gönderdigi sonucuna varır, ama mesajı düzeltemez bir türlü.

  gelen bazı mesajlar üzerine belirtme ihtiyacı: işbu entry'de bahsi geçen kişi, entry'nin yazarı degil, onun bir arkadaşıdır. entry yazarı hali hazırda evli olup, kendisinin ve eşinin boy uzunluklari konu dışıdır, önemsizdir.
 • 1.80 altındaki erkekleri dünya ahiret bacısı olarak gören kızlardır, ellerinde değildir.
 • maalesef çok kısa kızlar mevzu bahisse erkek için sorun olmaktadır. yani buradaki uzun boy takıntısı, aradaki fark arttıkça absürt bir duruma evrilmektedir. en azından ben böyle hissetmiştim. şimdi bir erkek çok uzun iken, sevgilisinin çok kısa olması (tabii bunun tersi durum da nadiren de olsa gerçekleşebilir, buna itirazım yok) özellikle sarılırken çok acayip hissetmeme neden oluyordu. fark 20-25 cm.'den fazla ise ne bileyim, insan kendini bir tuhaf hissediyor. öncelikle şu klişe eleştirilere de cevabımı yazayım: evet, sevmişlerse birbirinlerini ne kimseye ne bana bana laf düşmez, evet herkes aynı düşünmek zorunda da değil etc. ama bi kız, mesela dans esnasında, kollarını erkeğin omuz hizasından, boynunun arkasında dolamaya çalışırken, el ense çekmiş gibi duruyorsa hiç estetik de görünmüyor bana göre
12 entry daha