şükela:  tümü | bugün
  • fasulye sırığı da uzun..
    çok da şeyetmemek lazım.
    önemli olan boyu değil huyu.
    not:185 spor
  • bazen ya da sıklıkla "allah'ım ben ne kadar kısayım" diye düşünmüyor değilim, yalnızken sıkıntı yok da çok uzun insanların arasında kendimi hindibağ gibi hissediyorum, uzun dediysem çok uzun olmak da defo gibi gelir bana şöyle 1.68 falan olaymışım iyiymiş.
  • çok da bir işe yaramayan bi hadisedir. şahsen uzun yakışıklı ve doktor olmama rağmen sevdiğim kişi tarafından bir kez daha tiye dahi alınmadım adam yerine konulmadım. teşekkürler.
  • ama olamamak.

annemde de var bu. kadında kendimi bildim bileli boy takıntısı var. kısasın ama bu güzel olmanı engellemiyor hatun anla şunu, barış kendinle desemde yıllardır, yok geçmiyor.

kız kardeşimde de oluşmaya başlamış bu takıntı yeni yeni farkediyorum. hayır yani kısa da değil 1,67 boyu. hadi annem kısa(1,63) ama sen niye takıntı yapıyosun çocuğum diyorum anlamıyor kısayım ben çok kısa kaldım diye dönüp duruyor ayna karşısında.

sülalenin bayanlarında ananem, kız kardeşleri ve büyükananem(rahmetli), teyzem ve kuzenler de dahil istisnasız hepsinde boy takıntısı var. teyzem 1,67 kardeşimle aynı onda da var. ve hatta ailemize sonradan katılan yengem de dahi oluşmaya başladı o da 1,66-1,67 boylarında. hayır bi de boy yani bu, estetiği de yok alışacaksın başka çaren yok.

yani diyeceğim o ki; boy takıntınız varsa ya alışın kısa olmaya, ya da lütfen etrafınızda ki insanlara işkence etmekten vazgeçin. ayrıca topuklu giyeceğinize (erkekler içinde yüksek taban geçerli burda) onurunuzla kısa kalın lütfen.