şükela:  tümü | bugün
  • feci şekilde insanın sinirlerini zıplatan bir merak çeşidi. bu lavuklar nerede boyla ilgili başlık görse altına üşüşüp tatava yapıyorlar; bir de çiğliklerini saklamak için yarım ağız "boyun ne önemi var aabi yeaa" deyişleri yok mu hikayeden, insanın maç yapmak için ezilen kola kutusu gibi kafasına basarak kısaltası geliyor lavuğu.

not: 1.64.
  • “seni kola kutusu gibi ezer sonra onla okul bahçesinde top oynarım çocuk” diyerek dahil oluyorum bu meraklılar listesine.

not: 1.92

edit: kudurun amkdumun yer fıstıkları sizi hahahahahaha

edit2: sesin gelmiyo lan zıplayarak konuş hahahahahah
  • 155 polis imdat boyundaki kizlari omzuma alarak "babaccim babaccim" diye opucuk atiyorum.

(bkz: club 192)
  • "1.92 boyunla senin umumi yerlerine led döşeyip yılbaşı için süs ağacı yaparım" diyerek dahil olmuyorum bu meraklılar listesine.

not: 1.77

edit: hoşt ulan amkdumun fasülye sırığı hahahahaha

edit 2: 20 cm'lik mikrofonumu uzatayım sen de ona konuş hahahahaha

edit 3: bu girdi üstteki elemana yanıt olarak girilmiştir. formatı sikip atmış bulundum ama yapacak birşey yok birinin yazması lazımdı. *
  • "boy devede de var" gibi klişe bir lafı sırf not verebilmek için söyleyerek bu meraklılar listesine kısacık boyumla dahil oluyorum.

not: 1.71

düzeltme: gençler üniversite'nin ilk yılı haricinde kadınlar tarafından seçilmeme derdim olmadı. o yıllarda iş yapıp da sonradan bir haltı becerememiş deve gibi adamlar da ya kendileriyle takıntılı kadınlarla çaresizlikten evlendi, ya da eski sevgililerini düşünerek mastürbasyona abandı.

sevgili boydaşlarım! umudunuzu yitirmeyin. kadınlar ilk abazalıklarını atlatana kadar boya bakar. sonrasında kimse boyu takmaz.

düzeltme 2: boydaşlarım! eğer çok sıkıntı yaşadığınızı düşünüyorsanız hemen fransızca kursuna başlayıp güney fransa'ya yerleşin. 1.71 boyumla orada uzun erkek olarak takılmışlığım vardır.
  • 1.86 ile ne kola kutusu gibi ezildiğim ne de led döşenip yılbaşı ağacı süsü olmadığım için mutlu olmam gerektiğini düşündüren duygudur.
  • eee penis boyundaki açığını böyle kapatmak ister.
  • (bkz: alfred adler)

(bkz: aşağılık kompleksi)

boyu kısa olan başka bir şeyin ezikliği yaşandığından genelde görünen boyun önemini vurgularlar.

not:uzun olup da bunu her fırsatta belirtmeyenlerin başka bir yerden kısalıkla ilğili sorunları olma ihtimalleri düşüktür.

bu kompleks başka yerlerin eksikliğinden kaynaklanır.
  • 1.64 diye belirtilenin tam olarak ne olduğunu kavrayamadığım ilginç entry e sahip garip başlık. kimsenin boyu ile övündüğü yok o ses dalgaları sana ulaşana kadar değişebilir 1.64 nedir umarım erkek birey boyu değildir.
  • sefil bir görüntü ortaya koyan meraktır.

not: 1.27