• bu gruba dahil olduğum söylenir. lakin bugüne dek bir faydasını görmedim. uzun kirpiklerin bakımı da zor. banyodan sonra kuruması epey zaman alıyor.
  • -''göz kapağı hariç 32 milim.''
  • uçakta yanımda oturan er kişi. hostes yemeği verirken takıldı bir süre:"kirpiklerinizden gözlerimi alamıyorum, gerçek mi bunlar." dedi. o an dikkat ettim ki öeeeh yani. makyaj yapsan olmaz herhalde o kadar, simsiyah, kalın, uzun. sonra: "ben sizi bir yerden tanıyorum" larla falan topa girdi abi. belli ki kirpiklerin hasadını kaldırmayı biliyor.
  • her 10 kızdan 9 unun hayran olduğu fakat hayranlığın kirpiklerle sınırlı kaldığı erkeklerdir efem.düşünsenize kızlar size hayran hayran bakıyor ama siz yine gidip evde şaaapiyosunuz.
  • genelde gözleri olan erkeklerdir.
  • 26 senedir hayvan gibi uzun kirpikle yaşadım bir boka yaramadı sadece teyzeler "aaa senin kipriklerin ne güzelmiş bana versene" gibi şeyler söylediler. burada bu kadar entry görünce millet bana verecek , hatunlar peşimden koşacak falan diye ne biçim gaza geldim neyse saat geç oldu yarın gündüz gözüyle bir ortama akayım.
  • eğer bu erkekler aynı zamanda iri ve anlamlı bakan gözlere sahipse çoğu kızı sadece gözlerine aşık edebilir.
  • kardeşim bunlardan biri.
    anaokuluna gittiği zamanlar "bu soba niye böyle gümbürdüyor lan" diyerek sobanın deliğinden bakmak suretiyle kirpiklerin yarısını yakmış bir insan kendisi. anaokulunu bitirdiği fotoğrafta 3/4 kaş 1/2 kirpik ile poz vermiştir hatta; yine senden benden çok kirpik, onun tabiri ile kiprik vardır o ayrı :).
    yıllar yıllar sonra, birkaç günde bu sefer hepsi döküldü, kemoterapi yapıyormuş böyle g*tlükler.
    adamın iliği değişti, kan grubu değişti, vücudundaki tüm kıllar döküldü, bir ara hepsi olması gerekenden daha fazla çıktı ama kirpikler hep aynı çıktı.
    ömrü kiprikleri kadar güzel olur inşallah :).
  • benimdir efendim bir temsilcileri de. adeta bir ineğin kirpiklerini andıran uzun ve de kıvrık kirpiklerimlen girdiğim her ortamda göz kamaştırırım. gerçi kafada saç yok ama doğanın dengesi işte, ying yang bunlar hep. bi yerden alıp bi yerden veriyor. göz kamaşmasını kafama yoranlar var ama yok aga şu kirpiklere bakıpta büyülenmemek imkansız diyorum sana.
  • "rimel sürsek kim bilir ne hale gelir, masallah" diye bir sürü tepki ve teklif almıştım yıllar önce. göze battigi zaman sıkıntı yaratmaktadir.
hesabın var mı? giriş yap