şükela:  tümü | bugün soru sor
 • saçını uzatmaya karar vermiş her erkeğin öğrenmesi ve öğrendiği şekilde dikkatle uygulaması gereken bir eylemdir.. özellikle homofobik erkeklerimizi bu konuya özel bir önem vermelidirler.. (homofobik erkek niye saçını uzatır onu bilemem tabi)

  uzun saç, nadiren bonus kafa modeli olsa da, genelde düzdür ve rüzgar nerden eserse şeklinde karaktersiz bir arkadaşımızdır... ben şöyle düzgün düzgün durayım demez kısa saç gibi.. jöle ile zehirlendiğinde ya da haftada bir yıkandığında baygın olarak yaşayacağından pek bir problem çıkarmaz.. ama en güzel hali doğal halidir bu saç efendinin... ve bu halde iken insanın gözünün önüne gelme ihtimali halıya düşen reçelli ekmeğin reçelli yüzünün üstüne düşme ihtimali kadar yüksektir.. öne gelen saç ise insanı rahatsız eder ve arkaya geçirilmesi gerekir.. işte bu ihtiyacı gidermenin bazı yolları şunlardır..

  ilhan mansız hareketi: aslında bu bir hareket değildir.. bu özgür adam olma, hiç bir şeyi siklememe durumudur.. saç öne düşer, orda durur.. hatta terliyken bile düşse durur? ne var lan bir gözümü kaparsa öbürü var gibi bir durum oluşur.. ellenmez saçlar.. bir süre sonra kendiliğinden arkaya gider nasıl olsa saç diye beklenir..

  rejoice hareketi: bu en tehlikeli öne düşen saçı arkaya gönderme hareketidir.. bunu hanım kızlarımız çok yaparlar lakin bir erkeğe pek yakışmaz.. bu eylemde hızlı bir boyun hareketi ile öne düşen saç arkaya fırlatılır... şampuan reklamlarında bunu sıkça görürüz... bunun bir abartılı versiyonu da saçları öne doğru sarkıtıp sonra hızla arkaya kaldırmaktır.. yarı çıplak bir hanım yaptığında oldukça seksi olan hareketin bu alt türünü denize girmiş, aslan gibi vucuda sahip yakışıklı abilerin yapmasında bir sakınca yoktur elbet.. lakin gene de insanı ibnemsi bir hale sokabilir, aman diyim..

  naim süleymanoğlu hareketi: bunda esas olan kuvvetle bi nefese sahip olmaktır.. öne gelen saç üflenerek uzaklaştırılır.. insanı kadınsı göstermez lakin dudakları büzüştürüp 333 der gibi üflemek pek bir hoş görüntüde vermez..

  perdeler açılıyor hareketi: bu hareketi yapanlar genelde yağlı saçlara sahiptirler.. saçları önlerine düşer, onnarda ortadan tutup alınlarını kazıyarak iki yana çekerler saçlarını.. kaptan mağara adamı modeli insanların yaptığı gözlemlenmiştir...

  aragorn hareketi: bu en klas saç düzeltme hareketidir.. ilhan mansız modelinde olduğu gibi saçlar gerekmediği sürece düzeltilmez. gerektiği anda ise elle ve erkeksi bir hareketle arkaya atılır.. bazen iki el birden kullanılabilir.. bu hareketi hanım kızlarımızda yaparlar ama bunu yaparken genelde ağızlarında bir toka felan tutuyor olurlar.. ağza toka almaması gerekir bir erkeğin karizmayı sarsmamak için..

  netekim, pek çok çeşidi daha olsa da, dikkat edilmesi gereken bir eylemdir bu..
 • sinemada porno film izlerken aynı zamanda da ön sıralarda oturuyorken yapılmaması gereken hareket.
 • kanat atkaya'ya bakiniz ve onun gibi yapmayiniz.
 • her uzun sacli erkegin kendini lorenzo lamas sandigi unutulmadigi takdirde anlasilabilecek eylem. evet.
 • dikey atis,dusey atis,egik atis,serbest atis ,desteksiz atis ,3 sayilik atis* gibi cesitleri olabilen atis hareketi.

  (bkz: haci sac uzun mu senin)
 • sol eli alından yukarı doğru yavaşça hareket ettirip orta uzunlukta güneşte açılmış kumral saçları geriye atmak şeklinde gerçekleştiğinde izlemeye doyulmayan harekettir. kimseler heveslenmesin,brad pittten başkasında bu kadar güzeli görülmemiştir,yakışmaz da..
 • öne düşen saçların tek elin iki parmağıyla tutulup (işaret ve orta ya da baş ve işaret)
  kafa sallanmadan sadece el hareketiyle arkaya doğru atılmasıyla yapılması gereken hareket. en ufak bi kafa hareketi delikanlılığa zeval getirir...
 • pablo francisco'nun yaptigi taklidi kesinlikle izlenmesi gereken hareket.
 • bi de cizgi filim yakisiklilarinin (mesela ornegin terry grandchester) yana donerken ayni zamanda ruzgara saclarini yaptirma hareketi vardir ki yerine gore saclari seksi bi sekilde one dokmekle beraber yerine gore de arkaya atmis olur.

  bak bi de uzun sacli erkegin sacini arkaya atis hareketi/@larden loughness okuyunca: nihat genc saclarini perdeler aciliyor yapacak gibi gozukse de aragorn yapiyormus belirteyim dedim. yanniz aragorn icin saglam guclu kuvvetli ama bi yandan da mesela kilsiz ve mevzun el gerekir bi de...
 • (bkz: vakur barut)