şükela:  tümü | bugün
  • olmayan cekiciliktir. belki (bkz: johnny depp)
  • benim nazarımda sadece rahmetli kerim tekin'de var olmuş çekiciliktir.
  • (bkz: gannicus)
  • aslında marjinallik göstergesi olduğu varsayılan, öğrenci olduğumuzun kanıtı(sık sık berbere para vermemek için), yüzdeki karizmatiksizliği kapatma çabaları :)) birde güzel sanatlar okuyanlarda bir sanatçı olma aparatı..
    şahsen uzun saçlı bir erkek olup sürekli çok yakıştığı söylenmesine rağmen malesef uzun saçlı erkeklerden nefret eden kızlara denk geldiğimden midir? nerde lan bu çekicilik :))
  • kesinlikle öyle bir şey yoktur.beni etkilemez.bir çok kadını da öyle. aldanmayın. kısa saç iyidir. zira uzun saçın yakıştığı erkek sayısı çok çok azdır ki, sizin onlardan biri olma ihtimalini hesaplamalarıma göre çok düşük. o yüzden bunu taşıyabileceğinizden iyice emin olmadan lütfen uzun saç falan bulaşmayın..
  • bu erkeklerle tanışıldığında kaybolan çekiciliktir. uzaktan cizız gibi adam maşşalla dersiniz bi tanışırsınız merhaba ben yakup, ben mehmet, ben süleyman, ben ziya, ben isa(bakın cizız değil isa), işte efendim ben muhittin falan derler. bir kere de merhaba ben kaan, tarkan ne bileyim ben sarp, zart zurt (yazar burada cool erkek ismi bulmakta sıkıntı çekiyor) diyenine rastlamadım. ekseriyetle zaten çirkin adam=uzun saçlı adam, uzun saçlı çok sakallı adam= çok çirkin adam. bu adamların kıllarının çekiciliğine aldanmayın. bir çoğunun kılları gittiğinde altından bir roadrunner çıkar. bu noktada gözleri bir x-ray cihazı gibi kullanmak gereklidir ki tıraş sonrası ayrılıklar yaşanmasın. hiç mi uzun saçlı güzel erkek yok? var tabii ki ama bunlar kuzey ülkelerinde seyretmektedir. tahmin edersiniz ki anadolurakçısı tipinden de uzaktır. dolayısıyla bahsedilen çekicilik de budur. ama yine de umutlar kesilmesin çoğu kız belirli bir dönemde karşılıklı saç düzleştireceği, pijama partisi yapacağı bir erkek arar sonuçta.

(uzun saçlı sevgilisi oldu hehehe)
  • doğrudur. saçı kolay çekilir.
  • çok nadir bulunur. çok az kişiye yakışır. bir erkek aristokrat bir ruha sahipse, hafif uzun saçla dünyanın en çekici yaratığına dönüşebilir. bunun için çekici bir yüze de sahip olması gerekir tabi.
  • eğer söz konusu erkek saçı sadece uzatmakla yetinip, ona gereken ilgiyi göstermiyorsa, ne biliyim haftada bir yıkıyorsa, hiç taramıyorsa falan tabiki olmayan çekiciliktir.
  • saçın yağlılık derecesi ile ters orantılıdır.