• diş perisi.
  • kahve içersem kararacağım bunlardan bir tanesidir.
  • eve temizliğe gelen çingene hizmetçi benim dişlerim olmadığı için leblebileri ağzında çiğner, bana öyle verirmiş. hep ağlıyordum bunu duyunca:(((
  • anneme "ben nasıl oldum?" diye sorduğumda (takriben 4-5 yaş civarı) annemin "babanla ben birbirimizi çok sevdik. sonra evlendik. baban beni dudağımdan öptü ve sen babanın karnından benim karnıma geçtin ve orada büyüdün. sonra da benim karnımdan çıktın" diyerek, bana 15 yaşıma kadar buna inanıp üremeyi sorgulattırmayan yalanıdır. şimdi dönüp bakıyorum da çok safmışım ben sözlük. 15 nedir yani?
  • atom karıncanın bol bol yemek yiyerek güçlendiği yalanı.
    bir karışım yapardı annem rafadan yumurta,peynir ,domates, kıyma, ıspanak...vb devam eden. işe tam da onun aynından yermiş. diye diye intihara sürüklerdi beni yedirmek için.
  • o yürüyen bebeğin her sefer almanya'dan benim oynamam için geliyor olduğu.
    bir de teyzemin odasının penceresinden geliyodu şerefsiz.

ev 5. katta.
  • "okuyunca büyük adam olunur"
  • - ben çocuklarım için yaşıyorum zaten, sizden başka neyim var ki ?
    hı hı
  • kuş boyası alıp kuşu boyadm. kuşum öldükten sonra aynı rengi de bulamamışlar kıyamam.
  • eylül-ekim gibi televizyonun bozulması. meğer okul açılınca çaktırmadan anten kablosunu çekermiş babam. biz izlersek ders çalışmayız diye. saf gibi inanırdık. biz yokken takıp izlermiş kafasına göre. yıllar sonra itiraf etti. ilk başta kızmıştım ama düşündüm de aslında büyük fedakarlıkmış. işçi adamın eve gelince tek lüksü televizyon izlemek o vakitler, bundan fedakarlık etmiş. alkışlar babam gelsin o vakit..
hesabın var mı? giriş yap