şükela:  tümü | bugün soru sor
  • şuan sevgilisi tarafından ey yakın arkadaşıyla kendi evinde aldatılan bir adamın hayreti ve şaşkınlığı içerisinde yaşıyorum bu durumu.
    diyeceksiniz ki "profiline bakmak hiç mi aklına gelmedi?", evet hiç gelmedi. sonuçta konuştuğumuz şey, izafiyet teorisi görecelik kuramı, suda hareket eden elektronların dalga boyları ve dünya edebiyatında son dönem olan gelişmelerdi. yaklaşık 1 hafta boyunca hasbihal ettik ve inanır mısınız, çaylak olmasına ihtimal bile vermedim.
    bugün tesadüf eseri öğrendiğimde hemen engelledim ve muhabbeti sonlandırdım.
    şuan 3 saatlik ağır psikolojik dram filiminden çıkmış bir halde, mala bağlamış durumdayım...
  • sen çaylak olduğunu öğrendiğinde mala bağlamamışsın arkadaşım, sen doğuştan maldın. şuan fark ettin bunu.

terk edin artık sözlüğü.
  • ben de bu sözlükteki bir kısım yazarların çaylaklara insan değillermiş gibi muamele etmesini anlamıyorum. başlığa bak aq: uzun süre mesajlaşılan kişinin çaylak çıkması? sanki orospu çocuğu çıkması der gibi... tövbe estağfirullah... insan la o da insan... hayır gerçekten merak ediyorum, biri mesaj attığında ilk önce çaylak mı yazar mı diye bakıyor musun gerçekten? gerçek mi la bu?
  • o çaylak sen malsın amk
  • her çaylak yazar olamayabilir; ama her yazar bir zamanlar çaylaktı.

ne oldum değil, ne olacağım diyeceksin?
  • michael ironside'i anlamayan nesle aşina değiliz.
  • uzucu bir durum. ınsan bu zamanda guvenmek istiyor ama iste guvenince de olan sey bu! adeta kendini fabrikator kizi olarak tanitan isci kizimizin yalani gibi. nedir bu sinif atlama hevesi? bastan desene caylagim diye. ılla biz mi bakacaz profiline girip detayli detayli? oysa sozlukteki var olan kast sistemine uygun olarak caylak caylakla ciftlesmeli aman konusmali konusmali. 4. nesil bir yazar en fazla 6. nesil bi yazarla muhabbet edebilmeli. 1000 entry ve uzeri yazarlar asla ama asla 150den az entrye sahip yazarlarla konusmamali. boyle boyle gider.
  • çaylakların akıllıları makul,konuş, sohbet e. birde küfür manyakları var bunların. bas engeli geç modeli.