şükela:  tümü | bugün
  • t24.com.tr bağımsız internet gazetesi'nde bulunan haber başlığıdır. kaynak

'bilim insanları ve araştırmacılar, yeni tip koronavirüs (covid-19) nedeniyle seksten uzak duran insanları inceledi. inceleme sonucunda 3 aydan daha uzun süre seks yapmayan kadınların cinsel organlarında bazı değişikliklere yol açabileceği vurgulandı.'

'dr. earim chaudry, bir süre seks yapmayan insanlarda farkedilebilir küçük değişiklikler veya sağlıkları üzerinde ciddi yan etkiler olabileceğini belirterek "düzenli seks yapmayan erkeklerde ereksiyon bozukluğu gelişmesi daha yüksek bir olasılıktır. bu durum, özellikle ileri yaştaki erkekler için geçerlidir" dedi. düzenli seks stresi azaltıp hücre metabolizmasını sabit bir hıza getirdiği için erkeklerde prostat kanseri riskini azalttığı da belirtilenler arasında.'

corona senin amk, yazık ettin gençliğimize!
  • kendini bu tehlikeli olaydan korumak isteyen dişi yazarlarımızın bir mesaj uzağındayım. kıps. herşey sağlık için yanlış anlaşılmasın.

edit: mesaj kutum doldu taştı, artık nude atıp "hadi şaappalım" gibi mesajlar atmayın lütfen.
  • "kadınların cinsel organlarında bazı değişikliklere yol açabileceği vurgulandı"

oysa ki çok ilişkiye giren kadının cinsel organında değişiklikler olduğu tezini yalanlıyorlardı
  • t24 azgın admin yine oturum açmış
  • (bkz: emel müftüoğlu)
    (bkz: deli et beni)

sönmüş bir volkan gibiyim hazırım alevlenmeye.
    gel içimdeki ateşi yak savrulayım göklere
  • haluk levent'in de tiye aldigi haber.

2 yıldır kendimi tuttum. herkesten özür dileyerek bu twiti atacağım artık içimde kalmasın!

türkiye ahbap!
    t24 adminini evlendirelim!
    haydi arkadaşlar!

https://twitter.com/…ent/status/1272985447162089474
  • uzun bir süre uzak kaldım, hiç bir değişiklik yok hala betonarme.
  • söylentiye göre ekşi sözlük yazarı olursunuz. bilemiyorum. öyle konuşuluyor sağda solda.
  • mastürbasyonun tatmine ulaştırdığı, farklı bir insanı hayatınıza dahil etmek istemediğiniz noktaya gelirsiniz. insanlardan, bağımlılıklardan kurtularak iç huzura kavuşabilirsiniz.