şükela:  tümü | bugün
  • genelde aman allahım ne guzel seviyoruzdur.
    bu kadar coskulu yasanmasının sebebi ilk ilişkideki kırgınlıklardır.
  • yasanmasi olanaksiz olan iliskidir.
  • geçiş ilişkisidir. bir çeşit tedavi de diyebiliriz. hızlı yükseltip, aşırı mutlu edip bir anda da biten bir yapısı vardır. genelde çok uzun sürmez, bu ilişkide genelde karşıdaki kişi harcanır. sonra bir bakılır, tadı damakta kalmıştır, ulan keşke kaçırmasaydım denir, ardından ağır pişmanlık gelir ama tren kaçmıştır. yapacak bir şey yok, önümüzdeki ilişkilere bakacağız.
  • (bkz: rebound love)
  • kısa süre içinde evlilikle sonuçlanır.
  • bende o da uzun sürmüş ilişkidir. geçiş ilişkisi gözüyle de bakmamıştım belki ondan. ama şunu net söyleyeyim ki üstüste 2 uzun ilişki ve 2 hüsrandan sonra önümüzdeki maçlar neler getirecek merak etmekteyim.

zaten ergenlik sonrası ömrün yarısını 2 kişiye gömmüşüm. değdi mi? kazandırdıkları, kaybettirdikleri çok oldu sağolsunlar ikisinin de. birini lisanstan ben mezun ettim, tezini neredeyse hazırlayarak, diğerini yüksek lisanstan, temel çalışmalarını sağlayarak. özetle akademi gibi adamım. doktorasını bitirmek isteyen olursa bir selam çaksın 4 sene de sizinle harcarım.
  • uzun süreli ilişki bir tarafın ' ben evliliğe hazır değilim, hem ne gerek var ki. iyi böyle' direnişiyle bitmiştir.
    bu çiftin ayrılığı; evlilikten kaçan tarafın iki arada bir derede sevgili yapmasını bırakın, 3 vakte * kalmaz evlenmesiyle sonuçlanacaktır.