58 entry daha
  • tırnak yiyen biri için çok estetik durmaktadır. sırf tırnağı güzel diye elini bırakmadığım kızlar oldu.
  • hiç sevmiyorum. bakımlı manikürlü olsun isterse oje yeterli fakat o ne öyle vampir gibi.

hamur yoğuramaz onlar. bir de iş yıkarlar neymiş tırnağı kırılırmış. zaten poğaça hamuru yoğururken tırnağı kırıldı birinin. nasıl yenir o poğaça. mercimek köftesine şekil vermek için elini daldırdı ben yiyemedim köfteyi.
    hijyenik olması mümkün değil midem bulandı.
    doktorların ve hemşirelerin uzatmadıklarıdır.
    uzatınca beyin büyüyor iyi mi çalışıyor. yoklayın bakalım kültürünü çoğu fostur. estetiğin bu kadar kölesi olunca boş insan çıkar altından.
    görüntü hoş içi boş.

ekleme 1 : 101reykjavik adlı yazar o ağıza alınmayacak küfürleri mesaj kutuma değil buraya yaz olur mu. gel bekliyorum.

ekleme 2 : empiresnight adlı yazar tırnaklarınız uzarken gelişirken küfür kültürünüz oldukça gelişmiş. maşşallah kallavi küfürler bildiğine göre mangal yüreklisin de . gelsene mesaj kutuma yazdıklarından herkes yararlansın. buraya yaz o yazdıklarını. gel bekliyorum.

ekleme 3: yahu tamam saldırmayınız. ıspanak yiyeceğim. sevinin hadi. kurtulursunuz mesaj yazmaktan yorulmazsınız. bakın temiz iş teslim ediyorum kendimi.

ekleme 4 : bazı arkadaşlardan mesaj aldım. pelinsu tayfasıymış bana küfür edenler. çok havalısınız gerçekten. bakın tanımlı bir grupsunuz özelsiniz yani.

ekleme 5 : seytan kilisesinde sevap çıkaran rahibe adlı yazar ;
    eleştir hakaret etme. ne laflar onlar öyle mesaj kutuma döktürmüşsün. köyüne dön vs diye. sana ters gelen herkes köylü mü. köylü olunca medeni değil tırnaktan anlamaz değil mi. ayrıca hakaret etmek medeniyetsizlik ve edepsizliktir. beni beyefendi diye azarlamışsın ya kasılma dişilik tavanda yani. yediririm o lafları.

ekleme 6 : bu rahibe hanım altı kuşak istanbullu imiş. bana köylü demeye ve aşağılamaya devam ediyor.
    ayrıca rahibemiz çok kültürlü sosyolojik ve siyasi bir tespit yapmış türkiye nin şu bulunduğu durum biz köylülerin yüzündenmiş.

bak güzelim altı kuşak istanbullu olmanın gururunu ve ayrıcalığını ayağında çarıkla tek öğün üzüm hoşafı ile doyan ve şükür deyip düşmana cepheye allah diye koşan benim köylü dedelerime borçlusun
    bu biiiirr
    yalılarda büyümediysek o dedelerimizin hiç dönmemesindendir. benim dedelerimin mezarları bile yok. o yüzden de senin gibi ayrıcalıklı beyaz türk sayılmıyoruz. anladın mı şimdi
    bu ikiiii
    ekleme 7 : köyüne dön diye emretmişsin ya memleketi de biz batırmışız.
    bak güzelim bu toprakları benim ve benim gibi senin beğenmediğin köylülerin dedeleri aldı. bana buraları terket diye değil sen genel kurmay başkanı bile diyemez.
    anladın mı. bizler ayağında çarıkla üzüm hoşafı ile doyup o cepheden dönmeyenlerin torunlarıyız. öyle 6 kuşak istanbulluyu falan takmayız biz. bir rahibeyi hiiçççç takmam. benim dedelerim haçlı ordusunu devirmiş sen kimsin.

bu üüüççççç

ekleme 8 : ulan shah adlı kullanıcı ;
    seviyesizliği ve küfürü arşa çıkardı.
    burada kendisini takdim etmemi de rica etti.
    gurur duyduğu küfürlerini ve saldırısını paylaşmazsam a....na k..y...ım diye de ekledi ve daha neler. ilgi o....s ...p...u vs .
    kendisini kırmayarak bu öz güveni neye borçlu olduğunu sözlük adına soruyorum.

ayrıca ağzı bozuk küfürbaz hazretleri plaket takdimi için kendisinin bize uygun zamanını bildirmesini rica ediyor ve bekliyoruz.
  • annemin mutfağına sokmayacağı kızdır. benim tırnak uzatmak gibi bir huyum -ve yeteneğim de tabii ki- olmadığından sorun yaşamıyoruz neyse ki.

tanım: tırnaklarında iğrençlikler taşıyan ama bir o kadar da güzel görünen kızlardır.
  • bahsi geçen kızların teninize dokunup, okşamalarını seyretmek çok estetik ve seksidir. handjob sırasında bu his zirve yapar, tahrik eder, dakikalarca seyretmek istersiniz ama bir sonraki evreye geçmek için de içten içe sabırsızlanırsınız. (bkz: oral seks) *
  • dünya ahiret bacım olurlar.
  • bir kız olarak ben iğrenç buluyorum. ben evde gerekince mantı bile açan biriyim. tırnaklarımı uzatmaktan nefret ederim açıkçası. içi ister istemez mikroplarla, bakterilerle doluyor. bir uçlu kalemi doldurmayı düşünün, ben tırnağım biraz uzayınca yapamıyorum. resmen dişlerim gıcırdıyor. o uç kayıp da tırnağımın içine bir leke bıraksın, basıyorum çığlığı. her zaman yanımda tırnak makası taşıyorum. kesilmeyecek kadar uzasa bile çeşitli şekillerde temiz tutmaya çalışıyorum. biri o uzun tırnaklarıyla karşımda yemek yese rahatsız oluyorum. el güzelliği meselesine gelirsek, ellerimin güzel olup olmadığını umursamıyorum, temizlik her şeyden önce gelir. özellikle o uzun ve iğrenç tırnaklarınızla "lütfen çocuklara ve yiyeceklere dokunmayın". özellikle belirtmek istedim, teşekkür ederim.
  • hamur işi konusunda katılıyorum yapılmasını bende istemem, yapmadığım içinde gayet rahat uzatıyorum. şu iğrenç,pislik gibi kavramlara gelince... bu kişisel temizlikle alakalı bir durumdur ve bi çoğunuzun ağzından da temizdir
  • benim için mide bulandırıcıdır. üstelik estetik bulduğum bir görüntü de değil. hiç zarif ve hoş göründüğünü düşünmüyorum. hele ki ojesiz uzun tırnak, bunun hakkında konuşmak bile istemiyorum...
  • ellerine alınca görsel şölen sunarlar.
  • https://eksiup.com/p/j6287459z4k9

bu boy ideal midir yoksa pis kız kategorisine mi girer merak ettiğim başlık.
506 entry daha
hesabın var mı? giriş yap