şükela:  tümü | bugün soru sor
  • algoritma onayı denen hede ile kendilerine ayıp edilen insanlardır.

10 entry'den fazla girmeyeyim, imla kurallarına dikkat edeyim, anket başlıklardan uzak durayım diye kasarken, elin oğlu klavyeye yumruk atarak girdiği entrylerle yazar olmaktadır.

4 yıldır, 5 yıldır bekleyen var yahu. tamam algoritmanız her gün online olan, oylama yapan yazarlara öncelik tanıyor olabilir ama direkt yazar yapmak nedir. çaylaklık entrylerini komple kaldırın o zaman. herkes sözlükteki aktivitesine göre yazar olsun.
  • 4 yillik bekleyisin ardindan 2 gun once yazar oldum. tabi bu aradaki zaman zarfinda butun hevesim de kacti :)
  • ben'de 3.yılı 4.yıla bağlayan günlerdeyim. hala bekliyorum :) ama olsun sonunda
    yazar olmak var. algoritma bizi ne zaman seçerse artık :(
  • 2 gündür genellemedir gidiyor; şöyle rezalet böyle rezalet şeklinde. tamam saçma sapan çaylaklar yazar olmuş olabilir. (random entry girenlerden bahsediyorum yoksa herkes candır). ilk entry 2014 yılında girdim ve 4 yıl bekledim yazarlık için. nihayet dün yazar oldum. kimse kusura bakmasın bu rezalete dahil değilim.

ilk entry

yazar olarak ilk entry

edit: imla
  • eskiden yazar iken uzun süre giriş yapmadım diye çaylak olmuştum. uzunca bir süre 9500-10000. sıralarda gidip geldim. yazdıklarımı silip daha dikkatli 10 entry girdim. şimdi de bir kaç aydır 7000-8000. sıralarda dolanıyorum.
    2 senedir durumum bu. bilseydim en baştan klavyenin üzerinde sızıp saçmalardım da onay alırdım.
    yapacağınız işi...
  • her sene başvuracakları green card lottery çekilişinde şansının yaver gitmesi ihtimali bir gün gerçek birer suser olma ihtimalinden daha yüksek olan boynu bükük garibanlar.