• anlaşılan o ki yine kalbi kırılmış ve depresyonda bir kadının duygusal tamponu olmuş meriç arkadaşımız.
  • insanların düşüncelerine zerre saygısı olmayan zırcahil yazar. bir de ahkam kesmez mi.

edit: offff alta bir de caps alıp koymuş ve bana cahil iması yapıyor cahil. oğlumun veya kızımın eşcinsel olmasını istemediğim için cahil diyor ahahahaha. ya tamam sensin lan sen. uber zeka.
  • bitcoin'den iyi kazık yemiş gibi duran yazarımsı.

benim bitcoin'le ilgili entry'min ekran görüntüsü alıp nick altımda paylaşarak nereye varmak istemektesin merak ediyorum.

edit: bunu yazdıktan sonra seri eksilemiş :)
  • şahane bir insan. tüm duygusal çöküş sürecim boyunca bana bıkıp usanmadan destek olmuş ve dertlerimi dinlemiştir. siz stresten uyuyamadığınız için size sesli kitap gönderir, menemen yaparken kaç domates koyacağınızı bilmediğiniz için annesine sorup size doğru miktarı aktarır. herkesin böyle bir arkadaşı, dostu olmalı. ayrıca kendisinin evde spor yapmak isteyen meraklı arkadaşlar için rehber niyetinde uzunca yazıları bulunmakta.

edit büdüt: kendisine “meriç” diyenler olmuş. ilginçtir ki bu yorumları yapan insanların tek derdi 18 yaşından büyük herhangi bir kadını düdüklemek ve “ekşi sözlük bira içecek arkadaş veritabanı” gibi başlıklara yazıp çaresizce av beklemek.

insanları tanımadan atıp tutmayınız. özellikle de genç yaşım dolayısıyla burada duygusal boşluğumdan yararlanmaya çalışıp tek derdi benimle birlikte olmak olan 35-40 yaşında onlarca insanın yazdıkları hala mesaj kutumda duruyor. duyusal anlamda kötü bir dönem geçiriyor olmam körleştiğim manasına gelmiyor, insanı salak yerine koymayın. bu gözler yarısı yaşında olmama rağmen “40 yaşındayım. olgun erkek mi amca mı?:)” diye soran yazarlar da gördü. meriç onlardır, onları bulun onların nickaltını kirletin, günahı olmayan insanları da rahat bırakın.

cevap vermek istemediğim zamanlarda hiçbir şekilde tekrar ve tekrar yazıp bunaltmadı, fotoğrafımı görmek istemedi, yaşadığım yeri, özel hayatımı didik didik etmedi. sadece derdimi dinledi, yorumunu yaptı, ara sıra da geyik döndü. böyle meriç mi olur?
  • gösteriş meraklısı değil ama seven biri olduğunu düşünmekteyim.
hesabın var mı? giriş yap