1. b.r.m.'in kronometreli kol saati serilerinden birisidir.
  2. oldukça titreşimli çalışacak bir motor tipi.
  3. google altyapısı kullanan ve bir virüs edasıyla tüm web browserları saran arama motorumsu.

web browser anasayfa ayarlarına cacık olmasıyla, uninstall etmeye çalışınca fransızcaya dönen sihirbazıyla, google altyapısı kullanıp iğrenç ötesi bir görünüme sahip olmakla ve en önemlisi kullanıcıya büyük bir hizmet sağladıklarını sanmalarıyla insanı çileden çıkarır.

http://www.v9.com/
  4. bir şekilde kendini bilgisayara kuruyor. program ekle/kaldır'dan v9'u kaldırdığınızda def olup gidiyor. yıl oldu 2012 hala böyle yöntemlerle para kazanmaya çalışanlar var.
  5. brezilya kökenli olduğunu tahmin ettiğim sinir edici bir site. kullanıcının browserlarına kendini başlangıç sayfası ve arama motoru olarak entegre ediyor, ve ne yaparsanız yapın açılış sayfasını değşitiremiyorsunuz. yapılacak en basit şey, masa üstündeki veya nerden açıyorsanız ordaki browser ikonuna sağ tıklayıp özelliklere gelmek, ve burada komut satırında "exe" kısımdan sonraki adresi silip yerine www.google.com.tr veya www.eksisozluk.com yazıp olayı düzeltebilirsiniz.
  6. bir türlü uninstall yapamadığım "şey". en sevdiğim 2 tarayıcı olan ffox ve chrome'ye bulaştı, gitmek bilmiyor.

"1 - right click on the icon “firefox”
    2 - page properties firefox,click tab on the shortcut
    3 - open file location
    4 - find two files:iexplore.exe and old_iexplore.exe
    5 - delete and rename firefox.exe old_firefox.exe:firefox.exe
    6 - send a shortcut to this new area of ??work
    7 - delete the icon of firefox"

old_firefox nerde amna koyum!
  7. son 2 saattir bilgisayarımdan silmeye çalıştığım iğrenç ötesi bulaşık şeydir. ben böyle tongalara düşecek internet kullanıcı değildim, şu an ağlamak istiyorum. kahrolsun tüm toolbar ve böyle sitelere. biri yardım etsin lütfen.
  8. tarayıcıda açtığım her yeni sekmeyi kanser gibi saran lanet bir siteydi.
    nihayet tamamen kurtulmayı başardım. tek yapmak gereken denetim masasından v9 toolbar ve newtabs uygulamalarını bulup kaldırmak. hepsi bu. zafer kazanmış bir komutan edasıyla kendine bir kahve almaya gidebilirim artık.
  9. 2013'ün firefox'unda bana da bulaşmış olan sitedir. daha önce de farklı bir site bulaşmıştı ve sistem geri yükleme sayesinde kurtulmuştum. bu sefer sonuç vermedi. ayrıca, internet geçmişime de ayrıntılı baktım, her gün girdiğimden farklı hiçbir siteye girmemişim.

(bkz: şu an ağlıyorum ve entry giriyorum biliyor musun)

edit: sistem geri yükleme'yle bilgisayarı çok eskiye döndürünce sorun çözüldü, fakat her seferinde böyle uğraşmak zorunda kalmak biraz can sıkıcı.

v9 hakkında bilgi verin