şükela:  tümü | bugün
  • nickinin ifade ettiği kavrama* özlem duyan sözlük yazarı. kimsenin anlamadığı iki kişilik gudik bi dilin öbür kullanıcısı, bir araya gelince yeme içme konusunda durdurulamayan hatta dur durak bilmeyen oluşumun vazgeçilmez parçası. sevdiğini ve değer verdiğini alkole bulanmadan pek de belli edemeyen tekila şişesi. aslında o bi şarkı söyleyen çalı....
  • tarih itibariyle 15 yaşından gün almaya başlayan suser. büyüyorsun şekerim, bana da hepibörtdey vakeyşan demek düşüyor ve de diyorum; iyki doğdun vacation
  • yine, yeni, yeniden öğrenci olmanın dayanılmaz hafifliğini ve haklı gururunu taşıyacak kişi *
  • birinci, on birinci hatta onbininci entrin ben olayım dediğim, içime girmesine izin verdiğim bir arkadaşım. öyle her arkadaşımı içime almam ben zira.
    öğrenci olacakmış, olsun. biricik partneri olmadan tadına varamayacağını da garanti ederim.

bu da benim lezbiyen tandanslı ilk entryim oldu, hayırlı olsun..
  • ing. tatil.
  • en mutlu ve en bombok anların tanığı, en sıkıcı ve en eğlenceli anıların dinleyicisi. nostaljik olsun diye çekilen siyah beyaz fotoğrafların gerçekten öyle oldukları şu tarihte boğazda düğümlenen bişeylerin öbür yarısı. tarihim benim.

"iyi ki vardın, iyi ki varsın" dedim ona hem sarhoşken hem ayıkken, na bu da kayıtlara geçsin diye...
  • çin yemeği canavarlarının en talı ekşi soslusu, yerim
  • finalleri bitende türkiye'nin tüm popstarlarını ayağının altına serecem bunun, yeminim var