94 entry daha
  • (bkz: sikik)
  • tanım: kafayı paraya ve erkek olmaya takmış gibi davranan sözlük canlısı. acaba bu arkadaş sosyoloji yahut psikolojide bir tez yazıyor da sözlüktekilerin davranışlarını mı çözümlüyor???
    aman neyse ne yukarıda bir suser daha yazmış: bana böyle trollerle gelin diye :))) ve yine aynı suser demiş ki bunun başlıklarının altına yazacak kadar gerizekalı olmak :)))
    sooo don't feed the trolls. bu arada eğlendim ettim ama sikerler; engelle/ başlıklarını engelle/ seri eksile. bu herifin başlık altına ciddiye alıp yazanları da engelle...
  • fiyatı 1.000 türk lirasından aşağı olan ayakkabıları almayan ve giymeyen bir ekşi sözlük yazarı.

özellikle bottega veneta marka ayakkabının kokusunu çok sevmektedir.

almış olduğu yeni ve pahalı ayakkabılarını giymeden önce yalayıp yalamadığı şu an meçhul bir konudur.

ben ise, yeni aldığı pahalı ayakkabıları ile başka şeyler de yaptığını düşünüyorum, onu burada yazamam söyleyemem, çünkü ayıp*

ilgili entry si için tık (bkz: 1000 tlden ucuz ayakkabi giyebilen curetkar insan)
  • sazanları güzel ziplatan bir troll. yazım dili de gayet keyifli. yazmaya devam etsin de, ciddiye alıp cevap yetiştiren enayilerle biraz daha keyiflenelim.
  • trollse troll gibi troll, ironiyse ironi gibi ironi yapan entrylerini okumadan güne başlamadığım über insan

gayet mizah dergisinde bir köşesi olabilecek potansiyeldedir. sanki umut sarıkaya'nın y.rrak gibi adamı bunları yazmış gibi okuyorum. kolay iş değildir.
39 entry daha
hesabın var mı? giriş yap