şükela:  tümü | bugün
 • ön not: bir macfit olsa bizi çok mutlu edecek avm

  vadistanbul avm önündeki müzik eşliğinde su ve ışık oyunları oluyor, keyifli. ayrıca havuzun arkasındaki ağaçlar dik bir yamaçda sıralandığı için yeşili de rahatça görebiliyorsunuz. hem havuza hem de arkasındaki yeşil alana bakan üst kat teras, alttaki restoran ve cafeler keyifli olmuş. ayrıca 11 sinema salonu var. rahat otoparkı var ve avm ulaşım ağlarına yakın olmadığı için kuru kalabalık pek yok. içinde bir de jolly joker var.

  diğer önemli avantajları: decathlon, macrocenter, bowling salonu

  bazı cafeler:
  espressolab: dışarıdaki havuza bakıyor
  starbucks: avm içinde giriş katında, havuza değil diğer tarafa bakıyor
  zihni sinir: starbucks'ın yanı
  starbucks reserve: havuz değil cadde tarafında
  douwe egberts: caddde tarafında, 2 katlı, aslında home office çalışanlar için, toplantı yapacaklar, grup olarak çalışacaklar için 2018 itibari ile oldukça boş ve müsait

  ulaşım ve otopark:
  11500 araçlık otoparkı istanbul'un en büyük 2. otoparkı
  özel araçla gelirken tem'de hasdal'a doğru giderken (stad sağınızdayken), turktelekom stadyumu önüne geldiğinizde vadistanbul avm'ye direk giden bağlantı yolu açıldı. bu yol stadın oradan nurol life'ın yanından direk vadistanbul'a geliyor. dönüşte de buradan tem'e 2 yönde de bağlanmak mümkün
  metro'yla gelirken m2 metro hattı sanayi durağında inip seyrantepe metrosuna geçiş yapmak oradan da havaray'ı kullanmak mümkün ancak havaray'a güvenip de gitmek pek akıllıca değil, bir çalışıyor bir çalışmıyor
 • 14 eylül 2017 tarihinde faaliyete geçmiş olan vadistanbul 2.etap projesinin, çok amaçlı eğlengeç ve alışveriş * mekanı.

  bol bol gidin, rağbet çok olsun, yürüyecek ve oturulacak yer bulunmasın, dolup taşsın lan...

  ki;

  benim 3. etapdaki yatırımımın fiyatı katlasın. :)

  (bkz: vadistanbul park)

  özellikle galatasaraylı kardeşlerim;

  11500 araçlık istanbul'un en büyük 2. otoparkı varmış, artıkın özellikle maç zamanları araçlarınızı oraya park edersiniz.

  hatta ve hatta 3+1, 2.kat, sosyal tesis önü, havuz ve orman manzaralı, güney cephe daire kiralarsanız ; 2 dakika içinde tribündeki yerlerinizi bile alabilirsiniz.

  not:

  spor ve dostluk kazansın. *

  fb :)
 • açılmasında bir fayda görmediğim lakin iç dizaynını beğendiğim avm. oldukça geniş bir alana yayılmış dolayısıyla yorulabilecek müşteriler için minik dinlenme alanları oluşturulmuş. daha açılmamış caddeleri var. bana biraz istinye park'ı anımsattı.

  şu beton yığınında tek beğendiğim şey ise fetişi olduğum lamy ve tasarımını beğendiğim moleskine distribütörü design lovers'ın bayiinin artık bu yakada da bir mağazası olduğunu öğrenmek oldu.
 • havaray ile ulaşımın henüz mümkün olmadığı avm. fakat kendileri böyle bir ulaşım yolu varmış gibi reklam yapmayı seçerek insanların zamanını çalıyor.
 • havaray bugün çalışmaya başladı
  seyrantepe metro durağından aktarma yapıp ücretsiz olarak vadistanbul avm yemek katına gitmek mümkün, sanayide indikten sonra 20 dakika sürüyor 2 araç ve arada yürüme süreleriyle birlikte
 • bunun reklamında oynayanlar bir tek bende mi mide bulandırıyor.
 • şu anda istanbulun en kaliteli ve ferah avm'sidir. özellikle hafta arası rahat rahat alışverişinizi yapıp yemeğinizi yersiniz
 • hala inşaat devam ediyor. cevresi tamamen beton yığını. havada keskin bir çimento kokusu var. eskiden les gibi kokan dere artık pek kokmuyor. bakalım yazın kokacak mı? avm çevresi dağ başı gibi.. buradan yürüyerek bir yere gitmek isteseniz muhtemelen kurtlara yem olursunuz..

  hadi hayırlı olsun.
 • yeri oldukça terstir. araçla gidenler için dahi durum böyledir maalesef. bundan ötürü oldukça boş. boş olduğu için de insanlara ferah geliyor.