• hadi git artik nereye gidiyosan da kurtulalim wagner efendi.
    sana odedigimiz her kurus haram olsun.
    arkana bile bakmadan git hatta yaninda pektemek'i de al.
    haram yiyiciler sizi
  • galatasaraydan bize böyle bir transfer olsaydı çok kızardım yönetime. gs taraftarı da çok kızıyordur eminim, "besiktas'ta forma giyemeyen, gönderilmek istenen futbolcu" bize nasıl umut olabilir. biraz ezik bir durum sanki.

ama biraz objektif düşünürsek; kazan kazana da dönüşebilir bu transfer. hem biz nicelik olarak kurtuluyoruz (nitelik kaybetmiyoruz bana göre), hem gs'de yedek kulubesine santrafor diyebileceği birini koyuyor. uyum sağlarsa anadolu maçlarında emre akbabayla iyi işler yapabilir. ama şampiyonlar liginde aman aman oynatmayın, o bayern munih maçındaki karşı karşıya kaldığı pozisyonda topa vuruşunu hala unutamıyorum dengesiz cücenin.
  • emre akbaba ile uyumu düşünülürse mantıklı transferdir. ayrıca alanyaspor gibi bir takımda gol kralı olmuş adamdan bahsediyoruz. beşiktaşın orta kafa gol taktiğinde oynayamaması normal.
  • senelik 300k euro maaş verip herhangi bir yeri sakatlanırsa fesih ederiz maddesi koyarsak bence gayet makul olacak transfer hamlesidir

(bkz: tolga ciğerci)
  • (bkz: add manager)
  • verimsiz bir sezon geçirir bjk maçlarında şov yapar.
    at fava bekle.
  • tolga ciğerci için çok güldük, başımıza bu geldi sanırım.
  • promosyon olarak vagner love butonunu ücretsiz veriyoruz. biz tıklayamadık belki siz tıklarsınız *

(bkz: vagner love butonu)
  • eğer kiralık olarak gelirse son derece mantıklı olabilecek transferdir.

burada dalga geçenler son saniyede galatasaray'ın süper bir transfer yapabileceğini mi düşünüyor acaba?

kuvvetle muhtemel 8 saat sonra galatasaray hiçbir transfer yapamayacağı için bu olay da havada kalacaktır.
hesabın var mı? giriş yap