şükela:  tümü | bugün
  • edit: (bkz: bütün entry'lerini silen yazarlar listesi).

sözlük yönetiminin sözlüğe içerik sağlayan kullanıcılara hiçbir saygısının olmaması sebebiyle bu entry düzenlenmiştir. sözlüğün, devletin milletini ebleh yerine koymasının yasaklandığı bir mecra olduğunu hatırlaması dileği ile...

(bkz: 28 şubat 2016 ekşisözlük direnişi)

korkunc evler yapiyor. ufacik salonlara dev gibi perdeler yapiyor essek kadar koltuklar koyuyor. salon ustunuze ustunuze geliyor. zaten ufacik salon heyyula gibi koltuklar, tiyatro perdeleri... lan hele o perdeler. kim yikayacak onlari be adam! bir mimar danisman tutmalari sart.
  • kolaj bir yapım.
    biraz evim şahane, biraz maceracı, biraz da gezelim görelim var içinde.
  • el kadar odaya iki üçlü iki ekli koltuk tıkıştırıp, sıkışık oldu diye orta sehpa koyulmayan program. vahe'nin tavan alçakmış diye kocaman avize koyması, yerlere kadar kocaman perdeler seçmesi de manidar gerçekten. odada nefes alacak yer kalmadı. orta sehpayı bırak ortada yürüyecek yer yok. koltukları üst üste bindirdi resmen. yaşlı kadının tek başına oturacağı salon orası. gerizekalı olsan aklına bir köşe koltuk koymak gelir. sokaktan geçen adama sorsan bilir yani. geçen hafta izlemiştim. şimdi başlığı görünce aklıma geldi. evim şahaneye laf ediyordum, fuşya dolap kapakları diye, bazı mobilyaları ev sahibi seçiyor diye. o yanında zaha hadid kaldı..
  • şimdi haberdar oldum böyle bi programın varlığından. vahe yine canı ne çektiyse gidip yiyor. ama yaşlanmış adam yahu. bi de estetik mi yaptırmış ne gözler bi değişik bakıyor.
  • (bkz: #50684760)
  • van'a gittiler.. kimden duydularsa artık van gölü dünyanın 2.büyük gölü diye sıktılar program boyu ilk 20de bile olmayan göl için..

bir teyzenin evinin odasını bence yenilemiş gibi yaptılar ama güzel olmadı.. sobayı attılar odadan.. nasıl ısınılacaksa artık.. mavi koltuklar ve mavi perdeler gerçekten zevksizdi ama sürekli çok kreatif ürünler olduklarını iddia ettiler.. zemini laminant parke yapıp üzerine uyduruk bir halı attılar.. eminim tüm ürünler vanlı mobilyacılardan reklamınızı yapıyoruz diye beleşe alınmıştır... neyse işte böyle bir program..

farkındayım formata uymadı ama uysa da kodum uymasa da...
  • yeniledikleri evlerde çoğu zaman korkunç sonuçlar çıkıyor.şaka sanılabilecek düzeyde.bazen odanın ilk hali eski ama uyumluydu yazık oldu diyorsunuz.arkadaşlarım bahsederken duyup özellikle izlemiştim haklılarmış
  • diger dekorasyon programlarinin aksine yeniledikleri evlerde adam gibi sıvayi, boyayi, pencere dogramasini degistiriyorlar.

bu bile programi takdir etmem icin yeterli. bu millet yillarca mimar selim yuhay'in oda kapisini degistirmemek icin kapiya sunta cakmasini izledi.

hayir isi yapiyor. allah yolunu acik etsin.
  • bundan seneler önce yine vahe ile bilmem ne diye bir ev dekorasyon programı vardı. nerden baksanız bi 10 senesi var. şimdikini izlemedim hiç ama eskiden çok dandik yapardı her evi aynı dizayn ederdi, yandan fon perdeler, modası geçmiş mobilyalar, mağazalar ellerinde kalan malları programa bedava veriyorlardı herhalde. bir de şey vardı mesela x markasından avize alacaklar, gidiyorlardı taşlı kristalli şıkır şıkır süper avizeler gösterip, eve kuş gibi dımdızlak bi avize alıp takıyorlardı. vahe kılıçarslan'da hoplayıp zıplayıp duvar boyardı, koltuklara yataklara falan atlardı. hey allahım :d
    şimdi yorumlar iyi gibi duruyor, tabi devir değişti insanlarımız artık saf değil (!)