• bir istanbul masalı adlı dizide kozan ailesinin annesi suzan'ı canlandıran oyuncu
  • her hali-tavrı ardında doğal bir klas hava barındıran kişi.
  • oncesinde tiyatrocu oldugunu tahmin ettigim, iyi bi televizyon izleyicisi olmama karsin, kendisini ilk kez bir istanbul masalinda gordugum, iyi oyuncu, ama soz konusu rolde bi tuhaflik var, kadin bir evde asci ya da yardimci olarak calismak icin fazla asil, soz konusu cocuklarin annesi olmak icin de fazla genc, ama severek izliyoruz o ayri...
  • astden pisme oyunculardan bir yetenek küpü
  • mimiklerine hayran oldum bu hanımefendinin. yanlızca gözleriyle bile bir çok duyguyu verebiliyor (sen sus da gözlerin konuşsun). geçen yıl astda ayrılık diye bir oyunda rol almış, sonra da tiyatro grubundan ayrılıp istanbul'a gelmiş.
  • bir istanbul masalı isimli cover televizyon dizisini bana izlettiren kadın, annem böyle anne, eşim bööle eş dedirten güzel, güzelliğin gerdirmeli tanımlandığı zamanımda, kırışıklıkların kadını ne denli güzel ve çekici kılabildiğini gösterebilen kadın, her gördüğümde mutfaktaki ya da evin bahçesindeki boş sandalyeye oturup konuşasım gelen; hep böyle kal söylemini anlamsız kılan, her halini hep böyle sevebilceğim su kadın...
  • insanın içini ferahlatan yüzü ve su gibi temiz, abartısız oyunculuğuyla en geyik ortamlarda bile pırıl pırıl pırıldayan şahsiyetli hanımefendi, pek güzel oyuncu.her gördüğümüzde alkışlıyor, bravo diyoruz.**
  • vahide goren bi insanin kuracagi cumle*` :cok kotu`` :oeh`
  • anlat istanbul'daki rolü, üstüne cuk diye oturan güzel ötesi kadın..kendisini hep öyle kötü kadın rollerinde görmek istiyorum, suzan kozan'la filan olmuyor..
  • "çok çok güzelsiniz" cümlesini kızıyla birlikte izlediği film sonrası kendisine söylediğim ve mütemadiyen yine kızıyla muhtelif ortamlarda gördüğüm çok çok güzel bir bayan, hanımefendi ve saire... sahnede izleme şansını bulamasak da kaliteli bir oyuncu olduğuna dair şüphe uyandırmamaktadır..
hesabın var mı? giriş yap