şükela:  tümü | bugün
  • isitma sistemleri markasi. dunyaca unludur. turkiye'de ozellikle kaliteli kombileri ile bilinir. logosu bir tav$an ba$idir.
    (bkz: baymak) (bkz: demirdokum)
  • cocuklar duymasin adli tintin dizinin sponsoru. demin denk geldim tam da, sloganinda gecen "kombi" lafi pek net anlasilmiyor...
  • kombilerin mercedesi...
  • (bkz: ferroli)
  • dünyanın en antipatik tavşanını kendine logo edinmiş remscheid/almanya menşeyli ısıtma teknolojileri firması.
  • üretiminin tamamını almanya sınırları içinde yapan ısıtma sistemleri üreticisi
  • luis royo'nun bazı çizimlerinde attığı imza
  • logosundaki tavsan, donnie darko'daki tavsani fena halde cagristiran firma.
  • garip sirket. bakima gelmeleri gereken tum gun sizi eve baglayan, sonra bir kac gun sonra bakim paketi satmak isteyen yetkilisine bunu soylediginizde "sabah saat 8.30'da aramislar sizi acmamissiniz'" diye kustah bir yanit isittiren, musteri hizmetlerinden anlamadiklarina kanaat getirdigim kombi sirketi.
  • ben hayatta bu firmadan kombi almam
    neden mi?
    hayir efendim ozel bi gicigim yok
    ama siz nasil 2 kere 2nin 4 ettgini bilmeyen bir matematik ogretmeninden ders almak istemezsiniz ben de isi ile sicaklik arasindaki farki bilmeyen kombi ureticisinden kombi almam

ah caniim!
    duygusal reklam yapicaz.
    taksi soforu modern temiz surat peksevercan amca annesinin evinin kombisinin ayarini telefon yoluyla yukseltcek

-evimin isisini zikbin dereceye yukseltmek istiyorum
    -evinizin isisi zikbin dereceye yukseltildi efendim

ulan insaf bi tane bile mi muhendis yok firmanizda calisan
    genel mudurlerinizden
    pazarlama sorumlulularinizdan.
    bir kişi bile bilmez mi ısı ve sıcaklık arasındaki farkı???

olmamis diyoruz vaillant`a 10 uzerinden 1 veriyoruz
    gelecek hafta sozlu yapicam ona gore!