• kadınlar kulübü sitesinden bir forum başlığı. bakalım ne yazmışlar.

  --- soru ---
  35 gün sonra dügünüm var ve vajinamda yani dudak kısmnında sarkma var netten baktım iç dudaklarda sarkma oluyomuş çogu insanda da var mış ama resmen psikijim bozuldu öncden takmıyodum ama şimdi evilik fln ufffffffffffffff gerçekten çok gerildim konuscak kimsedde yok rengide koyu ya sizce rengini açmak için ne yapmalım bana önericeginz etkili bi krem fln var mı
  --- soru ---

  ilk bir kaç cevaba bakıyoruz hemen..

  --- cevap ---
  bu sorunu yaşıyan bayanlar eşlerinin böyle bir durumu önemsemediklerini yazmışlar...

  evli bayanların yorumları erkeklerin bu sarkık durumu daha hoş buldukları yönünde olmuş...

  sen kafanda büyüttükçe en özel gününü mahvedeceksin.
  rahat ol, senden başka kimse önemsemez merak etme.
  hem erkeklerin onu fark edeceklerini zannetmem kendilerinde olmadığı için anlamazlar.
  --- cevap ---

  vajinada sarkma ve kararma var ama erkekler hoş buluyormuş zaten bizde olmadığından anlamazmışız. ve böyle devam ediyor. daha fazla okumayı bünyemde kaldırmıyor. sanki başka bir dünyadan yazışıyorlar gibi.. çok tuhaf, şaşkın ve şoklara giriyorum sözlük..

  http://www.kadinlarkulubu.com/…-sarkma-kararma.html
 • vajina sevmemek için 100 nedenden sadece ikisidir.
 • 100.000 lik bakımı gelmiştir, telaşa gerek yoktur. yetkili servise götürülürse bakımı yapılır.
 • vajinam olmadığı için net bir karar veremediğim durum. en yakın zamanda temin ettiğim vajina ile bu tip vajinaları ayırma yeteneğine erişmeyi planlıyorum. sonra kandırıyorlar kadınlar kulübünde yazdığı gibi.
 • --- spoiler ---

  allah'ım süpersiniz yaaa içi nasıl rahatladı bilemezsinizzz :)))

  --- spoiler ---

  psikijisi bozulan ablanın, forumdaşlarından gelen "erkekler dert etmiyor her türlü siker" beyanlarından sonra mutlu sonla biten vajinal vıcık vıcık bir konudur.
 • kadınlara özel bir sitede konuşulan konudur.

  yalnız bir şey hatırlatmak istiyorum. şimdi burda bu kadınlarla dalga geçen barzolar var ya. heh işte onların hepsi bu konuları konuşan kadınlarla evlenecekler. gerçek bu beyler. kadınlar bu tarz konuları birbiriyle konuşuyorlar ve bu gayet normal. kabul etseniz de etmeseniz de normal.

  ayrıca bu kadınlar bu konuları sizin gibi hıyarlara daha güzel gözükmek için konuşuyorlar. ama sizde duygu diye bir şey olmadığı için anlamanız biraz zor. evet, duygu. bağlantıyı kuramıyorsanız bilin ki hıyarsınız.