şükela:  tümü | bugün
  • hacamat enstitüsü*'nün 28 ekim cumartesi günü gerçekleştireceği kurs. islamcı cenahın fantezilerinden biri zannediyorum, ilk kez duydum zira.

http://www.gelenekseltipakademisi.com/…luk-kursu-2/
  • emdirmek isteyenlerin gideceği kurstur.

evet böyle seviyesiz espiri yapmak istemezdim lakin gerçekten trajikomik bir durum
  • fantezide nirvanaya ulaşmak.
    korkulur bu islamcılardan.
  • bilimsel gerilememizin, cokusumuzun bir kaniti daha.

hala sasirabiliyoruz. cok korkunc.
  • türkiye'de tıbbın nerelere gittiğinin bir göstergesi..

"güzellik uzmanı" prp-mezoterapi yapar
    "estetisyen" dudak dolgusu yapar
    kuaför saç ekimi yapar
    ebesi sülük yapıştırır kukusuna
    ağdacısı ben alır
    instagram fenomeni gider fraksiyonel laser yapmaya çalışır.

çünkü neden? çünkü insanın değeri yok herkes para kazansın.

rezalet!
  • ne desem gg. sadece sülük kadar beyniniz yok demek istiyorum. o hacamat ya da sülük kadar bile işleviniz yok. dünya döndükçe, lanet sizin üzerinize olsun. ne idüğü belirsiz insanların, ne amacı olduğu belirsiz kitleleri yeni sömürme aracı.
  • bir allahin kulunun da sebebini açıklamadıgı sözde tedavinin kursu. arkadaşım ne olacak vajina ya sülük yapistirinca, ne gibi bir ikilik guzellik bekleniyor bu işten? ...
  • bir kadin eger vajinasina suluk yaklastiracak kadar salaksa basina gelecek her halti hak ediyordur, gram acimam. bakin o sulugun vajinasina yapismasi degil yaklastirmayi bile kendine yedirebilen kadindan bahsesiyorum.

o suluk sonuc olarak hijyenik bir hayvan degil ve yapisinca dogal olarak tonla komplikasyon cikcak. sonra benim bacilarim yalvar yakar jinekolog kapilarinda aglayacaklar, acir miyim? gram acimam mustehak size amk.
  • kainatta iki şeyi rastgele eşleştirmişler bu çıkmış.
    bi rulet de ben atayım: ağaçsal tırpan, tekerleksel ruh, kulaksal portföy...
    başlık kadar saçmasını bulamıyorum, helal olsun.