1. - çok pis koktu bee
    - hakkaten benim de canım çekti demin ama ses etmedim

- gel bir tane alalım iki ye böldürürüz
    - utanırım oğlum ben, o hosta dakileri tanıyorum.

- öbür hosta ya gidelim
    - ...

- gitmeyelim mi?
    - kızılaya kadar yürümeye razıysan gidelim

- öffff...
    - bari lahmacun alalım

- o da pahalı olum 3 lira mı 4 lira mı ne
    - ...

- aklıma ne geldi biliyor musun? geçenlerde kamyondan indiriyorları dönerleri
    - ...

- böyle çiğ çiğ sarkıyor, iğrençti lan
    - öyle miydi?

- sarkıyordu en üstten böle yağlar
    - ne de pis kokuyodur o öyle

- ...
    - ...

- ...
    - la sikecem amına kodumun geçende de böyle amcık muhabbeti yaptın hayattan soğuttun be

- hişşş nooluyo olum bütün minibüs bize bakıyor
    - ben döneri var ya o döneri, çiğ çiğ de yerim amına koyum, o amı da emerim emerim doymam

- kardeş müsait bir yerde, kaptaaan, inecek var kaptaaaan
    - ben loto alıyom amına koyum öğlen kalkacam sabah mahmuru amcıkları yalayacam üstüne de döneri dökecem bi daa yalayacam yağları karışık sonra da öylece tablo gibi yemeden seyredecem sonra da yiyecem ne zaman canım çekerse
  2. bir aydır genital sistem hakkında derslere giren biri olarak söylüyorum ki çirkindir. neyse ki olayın zevk boyutunun şekil şemalle çok bir ilgisi yok.
  3. karşısına geçip onu inceleyen sex olayına girmeyen adam beyanatı.
    gerçekten bunu düşünüp inceleyen adamın amacı nedir merak etmekteyim, sanki suyuna ekmek banıcak amk..
  4. bir jinekolog beyanıdır. çok büyük ihtimal bu beyanı 70lik bir hastasından sonra dile getirmiştir.
  5. böyle düşünen kadınlar genellikle cinsel organlarıyla barışık olmayan, toplumun kadını ikinci sınıf kılan ve kadın cinselliğini tu kaka eden fikirlerini bilinçdışına ektiği kadınlardır. bazı vajinismus hastaları cinsel organlarına baktıklarında kusarlar mesela, hiç bakmamış olanlar, hiç dokunmamış olanlar vardır. oysa vajina bedenin bir parçasıdır, saçınıza yüzünüze hiç bakmamışsınız mesela, olabilir mi? olmaz. oysa vajina da bedenin bir parçası olmasına karşın tabulaştırılmış bir organdır ve gizli, kötü, çirkin imgelemlerle sunulur insanlara..öyle güçlü bir tabudur ki bu kadın kendi organından tiksinir olur ve hatta sevdiği evlendiği adamla birleşemez belli durumlarda..
    böyle düşünen erkeklerde bilinçdışı yutulma korkuları olabilir. boğucu, tahakküm edici, dominant anneler tarafından büyütülmüş erkeklerde vajinaya karşı tiksinme görülebiliyor. devouring mother / tüketen anne arketipi bu annelerden köken almıştır. anne çocuğa karşı çok üstün bir konumdadır ve bunu olumsuz anlamda kullanması, sevgisini ancak belli koşullarda vermesi, çocuğu narsistik bir uzantı olarak görerek hayatını - kendi doyumu için - istediği gibi şekillendirmesi gibi özellikleri sergileyen bu annelerin oğullarında vajinaya karşı bir tiksinme ve korku görülebilir.
  6. "penis de bir o kadar çirkindir" dedirten bakış açısı, diğer bir bakış açısı her ikisini de güzel görür. görünce iştahı kabaran başka bakış açıları da mevcuttur.
  7. da vinci bu zayıf estetiği örtmek için, arzu nesnesinin bahşedildiğine dair bir çift kelam etmiştir.

vajinanın çok çirkin bir organ olması hakkında bilgi verin