1. karşınızda muhabbeti iyi ve sıkı olan, bir bayan vardır..
    gel gelelim konu hatunların yatakta odun olmasına gelir..
    eninde sonunda beklenen soru gelir: "peki ne yapması lazım ki bi hatunun odun olmaması için?"
    inceden ve nazikçe anlatılmaya çalışılır...

sonunda da eski erkek arkadaşının yaptığı bir olayı anlatır:

şimdi bu hatun evde 40 derece ateşle yatarken, erkek arkadaşına tekrar ve tekrar "yaa çok ateşim var.", "çok kötüyüm." diyip durmaktadır..
    esas oğlan da: "dur ben senin ateşini düşürecek bir şey biliyorum" der.
    hiç üşenmez. alır bir hıyarı, buzluğa koyar, (bkz: no frost) yarım saat dondurduktan sonra buz gibi hıyarı gider; uzanmış, kendini kötü hisseden, ateşli hatunun vajinasına sokar..

hatun kişi, "napıyosun bee?" dedikten sonra da vajinadan çıkardığı salatalığı göstererek: "işte olay salatalık." diyerek salatalığı över..

olayı şaşırmış bir şekilde dinledikten sonra sorulabilecek tek bir soru kalmaktadır: "peki ateşin düştü mü ?"
    "düşmez mi, buz gibi soktu deli herif.."

edit: sanki milletin vajinasına hıyar sokan benim.. alınanlar da kötülemiş, sağlık olsun..
  2. yanına biraz da yoğurt eklese daha çok verim alabilirdi bu eylemi yapan. cacık harareti alır neticede.
  3. dünyadaki birçok kadın tarafından uygulanan ve ne yazıkki birçoğunun hastanelerin acil servisine koşturmasını sağlayan bir olay. malum salatalık vajinada çok rahat kırılabiliyor. bir diğer örnek de şişe kırılmasıdır. uygulayacaksanız dikkat derim.

hikaye hakkındaki yorumum;

bu nasıl bir vajinadır, bu nasıl bir salatalıktır, bu nasıl bir harekettir de bir hamlede farkettirmeden girmektedir, bu nasıl bir adamdır salatalığın sokularak ateşi düşürdüğünü bilsin (zannetmiyorum bir yerde yazdığını kaç kere denediyse artık), bu nasıl bir hatundur ki bu adamı sevgili diye taşımaktadır, bu nasıl bir hikayedir ki dinleyenle bu kadar dalga geçmeye uğraşsın gibidir veya değildir tam anlamadım çünkü yazan hikayeyi.
    ...

vajinaya salatalık sokmak hakkında bilgi verin