şükela:  tümü | bugün
  • az önce duydum, şaşırılacak şeyler listemden bir madde daha gitti.

sülük tedavisi denen şeyle alakam yok, tıbben işe yarar mı değil mi bilmem, ben hayatta denemem çünkü prensip olarak uzayıp kıvrılan canlıları sevmem.

ancak "doktor beni görmesin-ellemesin" diye vajinal kaşıntısına iyi geleceğini sanıp bu hayvanları vajinasına yapıştıran, sonra da kanama ve kim bilir başka ne sebepler yüzünden fenalaşıp hastaneye kaldırılan bir kadın merak ediyorum hangi kafadadır. e ne oldu şimdi doktor gördü kıymetliyi? hayır dersen ki kadın doktor isterim, tabii ki, senin tercihin. koca bursa'da kadın bir doktor da bulamadın mı yani teyze? (söz konusu teyze bursa-nilüfer'de yaşayan anneannemin komşusu. bu aralar oralarda sülük pek modaymış sanırım.)

aferin, bence de doktor seni ellemesin.
  • hani biz marjinaldik ulan.

(bkz: hentai)
  • vajinasina suluk sokmadigi surece bir kadinin yapamayacagi sey...

(vajina ic genitaldir. dis genital vulvadir)

vulvaya suluk yapistirmakla, "kasintisinin giderilecegini zannetme"nin alakasini pek kuramadim.

muhtemelen fantezi olarak girisilmis biseydir.
    gotune kompresor hortumu sokup havayi acarak kalin bagirsagini patlatmis ve hastaneye kaldirildiginda "sakalasiyorduk" beyanini vermis insanlarin ulkesi burasi.
    gotune ampul sokan da var bak, aklima gelen...

bu suluklu ablaya libido icin kilitoris masturbatoru, kasinti icinse travazol yollayalim, sevaba girelim bence
  • sürekli bi' emeni olsun diyedir.
  • gerçek anlamıyla yapılanı neyin kafasıdır bilemem fakat bana böyle afedersiniz sikmeyi bilmeyen erkekleri hatırlatmıştır. güzel bir metafor olur bundan.
  • çıkarmayı düşünmeyenlerin yapacağı çılgınlık.
  • (bkz: cunnilingus)u suluğe yaptirmaktir,hayvana cinsel saldırıdır.